• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.



نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری





ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

حمایت یکپارچه شورای شهر و مدیران شهرداری از برنامه ها و توسعه حوزه فناوری اطلاعات

در جلسه بررسی بودجه سازمان فاوا مطرح شد:

حمایت یکپارچه شورای شهر و مدیران شهرداری از برنامه ها و توسعه حوزه فناوری اطلاعات

در جلسه بررسی بودجه سازمان فاوا حمایت یکپارچه شورای شهر و مدیران شهرداری از برنامه ها و توسعه حوزه فناوری اطلاعات مطرح شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه، جلسه بررسی بودجه  پیشنهادی سال ۱۴۰۰ و گزارش عملکرد سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه به ریاست بخشایشی رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه و رئیس کمیته شهر هوشمند، برگزار شد.

این جلسه با حضور قاسم جلیلی نژاد مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی، ، نقشین عضو شورا، عدل دوست قائم مقام شهردار، حسین دوستی معاون برنامه ریزی و توسعه انسانی ، اشرفی معاون مالی اقتصادی، کاظمی مدیر حراست، سهندی دبیر کمیته پدافند سایبری استان، فلاح مشاور it شهردار و سایر مدیران شهرداری  ترتیب یافته بود.

در این جلسه حسین بخشایشی رییس شورای اسلامی شهر ارومیه  ضمن تقدیر از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت: قابل ستایش و تقدیر است که سازمان فناوری شهرداری ارومیه از جهت خدمات غیرحضوری بین کلانشهرها جز سه شهرداری برتر کشور است.

وی گفت: باید به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اهمیت بیشتری داد و قدردان اقداماتش بود چرا که پروژه فاخر فیبر نوری  که یک پروژه عظیم است  بدون یک ریال هزینه از سوی سازمان فاوا پیاده شده و دهه فجر بطور کامل  ۷۱ کیلومتر افتتاح خواهد شد.

قاسم جلیلی نژاد مدیر کل فناوری ارتباطات و اطلاعات آذربایجان غربی در این جلسه ضمن تقدیر از پروژه فیبر نوری گفت: در مقایسه با سایر استان ها تعدادی از خدمات سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه منحصر بفرد و در برخی موارد در هیج جای کشور وجود ندارد.

عبدالرحمن نقشین عضو شورای اسلامی شهر ارومیه  طی سخنانی ادامه داد: امنیت اطلاعات و ارتباطات شهرداری بیشتر از هر موضوع دیگری برایمان اهمیت دارد که نگهداری آن یک طرف قضیه است.

وی افزود: استرسی که مدیر و کارکنان این سازمان دارند بیشتر از قسمتهای دیگر شهرداری است پس باید توجه ویژه ای به حوزه سازمان فاوا شود و از خدماتی که سازمان ارائه داده  تشکر ویژه کرده و از پروژه های سال  آینده استقبال کرد.

غلامرضا عدل دوست قائم مقام شهردار ارومیه هم انتظاراتی از سازمان فاوا داشت و خواستار انجام برخی از پروژه هایی شد که در جلسه مطرح شد و در مقابل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز ضمن قول مساعد خواستار حمایت بیشتر شد.

وی ضمن قدردانی از تلاشها و زحمات رییس و کارکنان سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات ادامه داد: سازمان فاوا را جز استثناها در نظر گرفته و در خصوص بودجه نیز افزایش را لحاظ کردیم تا خدمات بهتری ارائه داده و از برنامه هایش حمایت می کنیم تا مشکلی پیش نیاید.

حسین اشرفی معاون مالی اقتصادی شهرداری ارومیه نیز در این جلسه گفت: بابت تامین مالی و طراحی و تهیه  سخت افزارها و نرم افزار ها از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات حمایت می کنیم  و با توجه به شیوع کرونا باید سازمان فناوری اطلاعات و خدمات غیر حضوری بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

صادق حسین دوستی معاون برنامه ریزی و توسعه انسانی شهرداری ارومیه در این جلسه ضمن تأکید بر حمایت همه جانبه  از سازمان فناوری اطلاعات  و ارتباطات گفت:چون استارت این سازمان توسط وی صورت گرفته تمام مشکلات و بیگانگی هایی که به  سازمان فاوا ضربه میزند را لمس و درک می کند.

وی خواستار حمایت همه جانبه از سازمان فاوا از جانب تمامی مدیران شد تا عملکرد این سازمان بیشتر شده و خدمات بیشتری به شهروندان  و پرسنل شهرداری ارائه دهد و هم پیگیر موضوع مهم شهرداری و شهر هوشمند باشد.

یاسر اسدپور رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه نیز طی سخنان مفصلی ضمن ارائه گزارش عملکرد یک سال گذشته حوزه فناوری اطلاعات شهرداری ارومیه ،استراتژی، چشم انداز و طرح ها و برنامه های آتی حوزه فناوری اطلاعات شهرداری را شرح داد.

در این جلسه استراتژی سال ۱۴۰۰ شهرداری ارومیه شامل تحقق شهر هوشمند با رویکرد شهروندمداری،توسعه فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات و فضای مجازی، استقرار نظام بهینه خودکار سازی شده فرایندها مبتنی بر دانش عنوان  و اعلام شد که  توسعه استفاده از ابزار نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات، بازویی کارآمد و مطمئن برای شهرداری است.

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 25 دی,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (84)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان