• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

خانه ای در خیابان ابوذر طعمه شعله های  آتش شد

خانه ای در خیابان ابوذر طعمه شعله های آتش شد

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی  شهرداری ارومیه  گفت: آتش سوزی خانه مسکونی در خیابان ابوذر با تلاش آتش نشانان به سرعت مهار و خاموش شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات  و امور بین الملل شهرداری ارومیه؛ ابراهیم شاد قوشچی بیان کرد:  درپی تماس شهروندان در ساعت 18:05 عصر دیروز با سامانه 125 سازمان آتش نشانی ارومیه مبنی بر آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی، ستاد فرماندهی آتش نشانی ارومیه بی درنگ زنگ ایستگاه 1 را به صدا درآورد و آتش نشانان را به سوی خیابان ابوذر خیابان حر اعزام کرد.

وی در این باره اظهار کرد: آتش نشانان به محض به رسیدن به محل حادثه مشاهده کردند که یک ساختمان مسکونی قدیم ساخت به وسعت تقریبی 100متر مربع از قسمت اتاق خواب طعمه حریق گردیده و آتش سوزی به سرعت در حال سرایت به قسمتهای دیگر منزل می باشد.

شاد قوشچی افزود: تنها محبوس شده این آتش سوزی کودکی 6 ساله بود که بعد از شیطنت و به راه انداختن آتش سوزی خانه را ترک کرده بود.

وی خاطر نشان کرد: آتش نشانان بلافاصله پس از رسیدن با قطع جریان برق و گازمحل حادثه و ایمن سازی محیط و تجهیز کردن خود به دستگاه تنفسی و با کشیدن یک رشته لوله آبدهی خود را به کانون آتش سوزی در واحد مسکونی رساندند و قبل از سرایت به اطراف و گسترش آتش سوزی، شعله های سرکش آتش را مهار و خاموش کرده و دود ناشی از آتش سوزی را تخلیه کردند.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی  شهرداری ارومیه با بیان اینکه علت بروز این آتش سوزی، بازی کودک با فندک بوده است ابراز داشت: خوشبختانه در این آتش سوزی آسیبی به کودک نرسیده،و آتش نشانان با ایمن سازی محل حادثه وارائه تذکرات ایمنی به مالک به ماموریت خود پایان دادند.

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 17 دی,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (221)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان