• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

خرید و تجهیز ماشین آلات شهرداری

خرید و تجهیز ماشین آلات شهرداری

مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری ارومیه گفت: بیش از 34 میلیارد ریال جهت تجهیز و خرید ماشین‌آ‌لات در 6 ماه نخست امسال در ارومیه هزینه شده است.

عربعلی بهمن‌خواه اظهار کرد: با هدف افزایش ارائه خدمات بهینه و افزایش رضایتمندی شهروندان و همچنین به منظور رفع نیازهای شهرداری ارومیه این سازمان با حمایت های بی دریغ شهردار محترم و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه اقدام به تامین و خرید ماشین آلات و اداوات آنها کرده است.

وی افزود: با خرید و تجهیز این دستگاه‌ها در ناوگان موتوری شهرداری علاوه بر نوسازی ماشین‌آلات، طرح‌های عمرانی در سطح شهر با سرعت بیشتری می‌شود.

بهمن‌خواه تصریح کرد: چهار دستگاه نمک‌پاش، یک دستگاه واتر جت، دو دستگاه گریدر برف‌روب، 11 دستگاه غلطک هزار CG و یک دستگاه ویتکن از جمله دستگاه‌های خریداری شده است.

وی با اشاره به اینکه خودروها و دستگاه‌های مذکور طی شش ماه اخیر خریداری شده‌اند، تصریح کرد: برای خرید این تعداد از ماشین‌آلات 34 میلیارد و 370 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

مدیر‌عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری ارومیه خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های این سازمان استفاده بهینه از ماشین‌آلات موجود و صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری است که با پیگیری پرسنل این سازمان ماشین‌آلات شهرداری ارومیه با استفاده از توان و تجربه داخلی بازسازی و به چرخه فعالیت باز می‌گردند که این امر موجب صرفه‌جویی در اعتبارات تخصیصی شده است .

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 18 آبان,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (1156)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان