• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

دبیر اولین جشنواره خانواده و ترافیک شهرستان ارومیه خبر داد

دبیر اولین جشنواره خانواده و ترافیک شهرستان ارومیه خبر داد

پارک آموزش ترافیک تنها پارک آموزشی در استان آذربایجان غربی می باشد که با تمام توان و پناسیل خود آماده آموزش ترافیک به کودکان و نونهالان می باشد.

به گزارش روابط عمومی پارک آموزش ترافیک :اولین جشنواره خانواده و ترافیک شهرستان ارومیه پس از اولین دوره کلاسهای تابستانی پارک ترافیک به همراه اختتامیه این طرح با حضور مسئولین شهرداری ارومیه و خانواده های دانش آموزان در پارک ترافیک به نحو احسن برگزار گردید.
کیانی دبیر این جشنواره گفت: پارک آموزش ترافیک تنها پارک آموزشی در استان آذربایجان غربی می باشد که با تمام توان و پناسیل خود آماده آموزش ترافیک به کودکان و نونهالان می باشد تا از این طریق بتوان معضل ترافیکی در سطح شهررا کاهش داده و از بروز سوانح و حوادث ناگوار جلوگیری کرد
مسئول پارک آموزش ترافیک در ادامه افزود: در راستای فرهنگ سازی مسئله ترافیکی در بین نونهالان پارک ترافیک علاوه بر برگزاری آموزشهای ترافیکی برای دانش آموزان مدارس و مهد کودکها و موسسات قرآنی طرح تابستانی را نیز برای عموم شهروندان برگزار می نماید تا از این طریق بتوان کودکان بیشتری را تحت آموزش ترافیکی قرار داد.
کیانی اعلام کرد: کلاسهای تابستانی در فصل تابستان به صورت دو شیفت دایر بوده و به صورت متنوع و مفرح برای علاقه مندان برگزار و در پایان هر دوره جشنواره بزرگ خانواده و ترافیک برگزار می شود که اولین جشنواره بعد از اتمام دوره اول در آخر تیر ماه به همراه خانواده های دانش آموزان با اجرای برنامه های متنوع و شاد برگزار گردید.
وی در خصوص اولین جشنواره خانواده و ترافیک خبر داد و افزود: این جشنواره علاوه بر اختتامیه هردوره بشیتر با هدف همفکری کردن با هم بودن خانواده با فرزندان خود بوده و مسابقات گوناگون از جمله گِل بازی که نیاز به همفکری و خلاقیت می باشد در این جشنواره اجرا می شود.

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 10 مرداد,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (872)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان