• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

دبیر کمیته معاونان خدمات شهری کلانشهرها تأکید کرد:  ضرورت بهره‌گیری از اصول اقتصاد مقاومتی در مدیریت شهری

دبیر کمیته معاونان خدمات شهری کلانشهرها تأکید کرد: ضرورت بهره‌گیری از اصول اقتصاد مقاومتی در مدیریت شهری

دبیر کمیته معاونان خدمات شهری کلانشهرها با تاکید بر ضرورت بهره‌گیری از اصول اقتصاد مقاومتی در مدیریت شهری، گفت: باید در حوزه اقتصاد و حوزه ارتقای کیفیت خدمات به مردم و افزایش بهره‌وری، الهام از اصول اقتصاد مقاومتی مدنظر باشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه،محسن مرادی در چهاردهمین نشست تخصصی سازمان‌های میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری کلانشهرهای کشور که در سالن آمفی‌تئاتر فرهنگسرای جوان ارومیه برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید باکری، اظهار داشت: یاد شهید باکری در همه عرصه‌های تاریخی به جای مانده است.

وی با بیان اینکه باید نقاط ضعف موجود شناسایی و راهکار اجرایی برای حل مشکلات ارائه شود، اعلام کرد: امسال کمیسیونی با عنوان موارد خاص کلانشهرها در دولت در راستای آسیب‌شناسی موارد و مسائل پیش رو تشکیل شد.

مرادی تصریح کرد: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری ارائه کردند باید در همه کارگروه‌ها در اولویت برنامه‌ها قرار گیرد که این موضوع در چند شهر آغاز شده و باید در کل کشور تعمیم یابد.

وی ادامه داد: باید در حوزه اقتصاد و حوزه ارتقای کیفیت خدمات به مردم و افزایش بهره‌وری، الهام از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مدنظر باشد و در راستای اصلاح ساختار سازمان اقدامات اساسی صورت گیرد.

دبیر کمیته معاونان خدمات شهری کلانشهرها خاطرنشان کرد: ادغام سازمان‌های هم جهت در راستای تقویت بنیه مالی و فعالیتی به عنوان دستور جلسه چهاردهمین نشست تخصصی سازمان‌های میادین مورد بررسی قرار گیرد.

وی با اعلام اینکه قانون جامع مدیریت شهری در دست بررسی است، ادامه داد: قانون جامع مدیریت شهری طرحی است که تهیه می‌شود و در این راستا نظرات اجرایی ارائه شود.

مرادی با اشاره به موضوع بحران کم‌آبی، تصریح کرد: موضوع بحران کم‌آبی مورد تاکید بوده و سازمان‌های میادین می‌تواند در این راستا به حوزه مدیریت شهری کمک کند.

دبیر کمیته معاونان خدمات شهری کلانشهرها با استناد به منویات مقام معظم رهبری، اظهار داشت: سرعت، دقت، تسهیل در کار مردم و اعتمادسازی چهار شاخص بوده که در همه فعالیت‌ها در بخش مدیریت شهری باید مدنظر باشد و در سازمان‌های میادین باید سهولت زندگی مردم در هر بخش در نظر گرفته شد.

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 13 شهریور,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (543)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان