• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

در دیدار شهردار ارومیه با شهردار ارزروم:  ارزروم و ارومیه خواهر خوانده می شوند

در دیدار شهردار ارومیه با شهردار ارزروم: ارزروم و ارومیه خواهر خوانده می شوند

در دیدار بین دو شهر ارزروم ترکیه و ارومیه، این دو شهر به عنوان خواهر خواندگی معرفی می شوند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، مهندس محمد حضرت پور ضمن تبریک انتصاب محمت سکمن به عنوان شهردار ارزروم و پیروزی اردوغان در انتخابات رئیس جمهوری ترکیه گفت: امروز با توجه به سیاست های کلی کشور جمهوری ترکیه، این کشور به عنوان یک کشور اسلامی شناخته شده است و زمینه های مشترکی میان مردم ایران و ترکیه به وجود آورده است.

مهندس محمد حضرت پور در ادامه سخنانش اذعان داشت: توسعه همکاری بین دو شهر ارزروم و ارومیه در زمینه های فرهنگی، هنری و عمرانی می تواند در صنعت توریست و گردشگری نقش مهمی را ایفا نماید.

وی در بخشی از سخنانش افزود: گسترش روابط بین دو شهر در زمینه های مشترک خدمات بسزایی را می تواند برای دو کشور به وجود آورد.

شهردار ارومیه همچنین در ادامه با اشاره به صنعت توریستی و گردشگری گفت: امروز صنعت توریستی و گردشگری و نیز جذب سرمایه گذاران خارجی نقش مهمی در توسعه شهرها دارد و با افزایش همکاری با کشورهای همسایه می توانیم در این زمینه گام های بزرگی را برداریم.

در ادامه جلسه محمت سکمن شهردار ارزروم گفت: بنده به عنوان یک شهروند همسایه ای از اینکه به شهر ارومیه سفر کرده ام بسیار خوشحال بوده و سلام خود را بر مسئولان استانی و شهری و مردم ارومیه می رسانم.

وی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: پیشرفت توسعه همکاری های دو جانبه در همه زمینه ها علی الخصوص زمینه های فرهنگی و اجتماعی بین دو شهر می تواند خدمات زیادی را به ارمغان آورد.

محمت سکمن در این دیدار با اشاره به خواهر خواندگی دو شهر گفت: این پیوند زمینه ساز آشنایی مردم دو شهر با یکدیگر خواهد شد و باید نسبت به اجرای برنامه های مشترک اقتصادی و فرهنگی برنامه ریزی کنیم.


نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 24 شهریور,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (720)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان