• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

دعوت شهردار ارومیه از مردم برای حضور پرشور در انتخابات 28 خرداد

دعوت شهردار ارومیه از مردم برای حضور پرشور در انتخابات 28 خرداد

مجید آقازاده، شهردار ارومیه در پیامی اقشار مختلف مردم را به حضور پرشور در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر دعوت کرد.

به گزارش ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ مجید آقازاده، شهردار ارومیه در پیامی اقشار مختلف مردم را به حضور پرشور در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر دعوت کرد. در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز جمعه روز امید و شکوفایی برای زندگی بهتر است؛  روزی که همه با هم محکم، استوار و آگاهانه می توانیم در تعیین سرنوشت کشور و شهرمان مشارکت کنیم.

شرکت در انتخابات یک وظیفه و تکلیف است و برای ادای این تکلیف و جهت رشد و تعالی بیش از پیش ایران عزیز باید در صحنه حضور پرشور و پررنگ داشته باشیم و  مراقب باشیم که فریب شعارهای فریبنده دشمنان اسلام را نخوریم چرا که آنها همیشه در طول تاریخ انقلاب به دنبال کم رنگ کردن نقش مردم و حضور اندک آنها در انتخابات هستند. پس با حضور آگاهانه در پای صندوق‌های رای نقشه ها و  توطئه‌های شوم استکبار جهانی را خنثی خواهیم کرد.

با انتخابات سرنوشت کشور رقم می خورد و اگر خواهان تعیین سرنوشت و درصدد رفع مشکلات هستیم باید در صحنه انتخاب حاضر شویم . همان گونه که مقام معظم رهبری در سخنرانی تلویزیونی برای ملت ایران در روز 26 خرداد ماه فرمودند:«مردم گلایه به حق دارند اما قهر با صندوق رای مشکل را حل نمی‌کند؛  راه حل مشکلات حضور پای صندوق رای است».

در این فرصت با گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها، شهید سردار سلیمانی و این سخن شهید والا مقام  و مرد میدان که «جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیع است و بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم ها میمانند» لذا بر هر ایرانی واجب است برای حفظ و  اقتدار ایران عزیز در انتخابات شرکت کند.

بدین وسیله اینجانب از همه مردم عزیز و به ویژه شهروندان قدرشناس و شهید پرور ارومیه دعوت می کنم به مانند ادوار گذشته با مشارکت حداکثری؛ قربة الی الله برای عزت، امنیت، اقتدار و سربلندی بیشتر  ایران عزیز و خنثی کردن نقشه های شوم دشمنان اسلام در انتخابات روز جمعه 28 خرداد شرکت فرمایند.

مجید آقازاده 
شهردار ارومیه

نویسنده: روابط عمومی/جمعه, 28 خرداد,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (23)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان