• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

ديدار اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار اروميه با قائم مقام وزیر بهداشت در استان و رئيس دانشگاه علوم پزشكي

ديدار اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار اروميه با قائم مقام وزیر بهداشت در استان و رئيس دانشگاه علوم پزشكي

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر اروميه،رئيس و اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار اروميه با دكتر آقازاده، با قائم مقام وزیر بهداشت در استان و رئيس دانشگاه علوم پزشكي ديدار بعمل آوردند.

رئيس شوراي اسلامي شهر اروميه در اين ديدار ضمن تقدير و تبريك از انتصاب دكتر آقازاده به عنوان رئيس دانشگاه علوم پزشكي افزود: با توجه به شناختي كه از كارنامه موفق و مديريت حضرتعالي داريم مايه دلگرمي مديريت شهري و روند بهتر تعاملات في مابين در راستاي خدمات رساني در زمينه هاي مختلف به خصوص بهداشت شهروندان را خواهد شد.

   جليلي در ادامه گفت:شوراي شهر و شهرداري اروميه آمادگي و حمايت خود را از اجراي سياستگذاريهاي دانشگاه علوم پزشكي در جهت ارائه خدمات بهداشتي و درماني به شهروندان اعلام مي دارد.

خانم مبيّن عضو شوراي اسلامي شهر اروميه در اين ديدار ضمن تبريك به دكتر آقازاده خواستار رسيدگي به اجراي طرح انطباق واقعي،احداث بيمارستان بانوان،تسريع در خدمات رساني به مراجعه كنندگان و وضعيت درمانگاه هاي عمومي را داشت.

در پايان محمد حضرت پور شهردار اروميه ضمن تبريك و آرزوي توفيق روز افزون به ایشان خواستار تعاملات بيشتر و جلسات متعدد در جهت خدمات رساني و سلامت سازي شهروندان شد.

 

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 22 بهمن,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (678)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان