• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه از مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست هانیه

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه از مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست هانیه

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه، اعضای شورای اسلامی شهر  به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) و کریم اهل بیت عصمت و طهارت و روز اکرام از مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست  هانیه دیدار کردند.

پرویز جلیلی، رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه:


پرویز جلیلی رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه نیز در این دیدار ضمن تبریک میلاد دومین اختر تابناک امامت و ولایت با آرزوی توفیق روز افزون برای این کودکان در تمام مراحل زندگی از تمامی مربیان و زحمتکشان و حامیان این کودکان تشکر و قدردانی نموده و اضافه کرد:اعضای شورای اسلامی شهر به دلیل تراکم و حجم کاری زیاد فرصت حضور مستمر در تمامی این مراکز را ندارند اما به صورت دورادور در جریان امور قرار داشته و نهایت تلاش و همکاری را در جهت حل مسائل و مشکلات پیش روی این مراکز و مؤسسات مردمی و NGO ها در دستور کار قرار داده است.

 حسین بخشایشی نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه:

حسین بخشایشی نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه نیز در این دیدار با تبریک فرخنده میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) به حدیث پیامبر مکرم اسلام در خصوص اینکه تلاوت یک آیه از  قرآن در ماه رمضان برابر با ختم قرآن است اشاره کرده و گفت: اگر حرکتی در این ماه که برای رضای خدا باشد صورت گیرد اجر آن نزد پروردگار چندین برابر خواهد شد.

بخشایشی ادامه داد:آینده این شهر و کشور در دستان این عزیزان است که وظیفه حمایت مادی و معنوی در جهت رسیدن به اهداف بزرگ برای این عزیزان که آینده کشور را رقم خواهد زد گام های مؤثر برداریم.

وی در پایان از حمایت های اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه از این مرکز را اعلام داشته و آینده ای روشن برای این عزیزان را آرزو داشتند.


دکتر محمدی،عضو شورای اسلامی شهر ارومیه:


محمدی، عضو شورای اسلامی شهر ارومیه نیز در این دیدار با تبریک آغاز ماه مبارک رمضان و تبریک ولادت امام حسن مجتبی(ع) به دو نکته اساسی اشاره کرده و توضیح داد: اول اینکه تشکر و قدردانی از افراد خیّر و اشاره به این موضوع که برای بهبود وضعیت قشر آسیب پذیر جامعه تمام توان خود را باید بکار بگیریم.دوم تذکر به کودکانی که در این مراکز زندگی می کنند و توجه آنها به این موضوع که باید همانند یک خانواده و برادر در کنار یکدیگر و دوشادوش یکدیگر به هم کمک کرده و نسبت به یکدیگر مسؤلیت و با احترام برخورد کنند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که این کودکان به مراحل و درجات علمی بالا دست یابند.


دکتر علیزاده عضو شورای اسلامی شهر ارومیه:

در ادامه این دیدار دکتر علیزاده نیز با تبریک میلاد امام حسن مجتبی(ع) و آرزوی توفیق و سلامتی برای این کودکان گفت:حضور اعضای شورا در این مرکز علاوه بر دیدار با عزیزان سبب قرار گرفتن مستقیم اعضای شورای شهر در جریان مشکلات و مسائل مرکز می گردد.

ایشان در پایان نیز حمایت های اعضای شورای اسلامی شهر را از این چنین مراکز را اعلام داشتند.


دکتر پیری، عضو شورای اسلامی شهر ارومیه:


دکتر پیری نیز در این دیدار ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و ولادت دومین امام شیعیان توجه و رسیدگی به این عزیزان توشه آخرت برای ما بوده و فعالیت در این زمینه ها افتخاری بس بزرگ و قابل تکیه نزد خدواند برایمان خواهد بود.


رسول اصغرزاده، رئیس شورای استان و  رئیس هیئت مدیره مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست هانیه :


رسول اصغرزاده رئیس شورای اسلامی استان و رئیس هیئت مدیره این مرکز با اشاره به اینکه این حرکت پسندیده که با همت روابط عمومی شورای اسلامی شهر  از سال گذشته آغاز و امسال نیز از برکات ماه مبارک این عمل خداپسندانه تداوم یافته و حضور نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر باعث دلگرمی این مجموعه برای خدمت به چنین فرزندانی را دو چندان می نماید.

ایشان از چگونگی نحوه مدیریت وفعالیت این مرکز اشاره کرده وگفت: این مرکز به صورت هیئت امنایی اداره می شود و هزینه های آن از طریق خیّرین شهر  تأمین می گردد و به دنبال منابع مالی پایدار می باشیم.

وی افزود: تعداد کودکان تحت پوشش این مرکز 36 نفر می باشد که در دو گروه مختلف  6 تا 13 سال، و 13 تا 18 سال در دو خانه مجزا به صورت شبانه روزی نگهداری می شوند.

اصغرزاده مهمترین اولویت در نگهداری و پرورش این کودکان را توجه به مسائل اخلاقی و فرهنگی دانست و گفت:این کودکان در مدارسی با کادر آموزشی مجرب مشغول به تحصیل می باشند و در ایام تابستان برنامه ریزی کامل برای پر کردن اوقات فراغت آنان با کلاس های آموزشی،فرهنگی و تفریحی تدارک دیده شده است.


فتاحی،عضو شورای اسلامی شهر ارومیه:

عادل فتاحی عضو شورای اسلامی شهر ارومیه نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از بانیان امور خیر و مؤسسان این مجموعه در گذشته حمایت ها و توجهات بیش از پیش کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه را در آینده خواستار شد.


محمدخالد حاتمی،عضو شورای اسلامی شهر ارومیه:

محمد خالد حاتمی دیگر عضو شورای اسلامی شهر نیز در این دیدار با ضمن خسته نباشید به مجموعه افرادی که در این مؤسسه مشغول فعالیت می باشند گفت: حضرت محمد(ص) که آخرین پیامبر مسلمین جهان نیز بی سرپرست بود اما تبدیل به اشرف مخلوقات شد و راه نجات و رستگاری را به ما نشان داد.

وی ادامه داد: افرادی که در این مؤسسه از نظر سنی بزرگتر هستند باید به عنوان الگویی برای دیگران بوده و آینده سازان این شهر و کشور باشند.

در پایان این دیدار اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه هدایایی به رسم یادبود به مربیان و کودکان این مرکز اهداء نمودند.

 

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 24 تیر,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (595)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان