• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

دیدار شهردار اردبیل با شهردار ارومیه

دیدار شهردار اردبیل با شهردار ارومیه

شهردار اردبیل به همراه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل، میهمان شهرداری ارومیه بودند.

در این دیدار که جمعی از مسئولین شهرداری های ارومیه و اردبیل حضور داشتند، محمد حضرت پور در خصوص توسعه شهری و نیز افزایش همکاری های دو جانبه شهرداری های اردبیل و ارومیه گفت: یکی از مهمترین سیاست های کلی شهرداری ارومیه، توسعه فضاهای عمرانی و خدماتی شهری و نیز اجرای پروژه های نیمه تمام عمرانی است که امید است با حمایت های شورای اسلامی شهر ارومیه بتوانیم خدمات ارزنده ای را با اجرای پروژه های فاخر شهری برای شهروندان انجام دهیم.

وی شهر اردبیل را یکی از زیباترین و پرجاذبه ترین شهرهای کشور عنوان نمود وافزود: اردبیل، شهر دارالارشاد، دارالامان و شهری اسلامی است که حدود 5 هزار سال قدمت تاریخی دارد و نیز یکی از مؤثرترین شهرهایی است که نقش بسزایی در پیروزی انقلاب اسلامی داشته است.

شهردار ارومیه در بخش دیگری از سخنانش گفت: مردم ارومیه، شهروندان اردبیلی را دوست دارند و احترام خاصی برای آنان قائل هستند و امید می رود با همدلی و همکاری مسئولین شهری، بتوانیم خدمات مهمی را برای شهروندان انجام دهیم.

محمد حضرت پور همچنین ضمن قدردانی از خدمات ارزنده و تلاش های شبانه روزی شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل اظهار داشت: شهرداری ها در راه خدمت به خلق الله خدمات مهمی را انجام می دهند و این خدمات ارزنده با اظهار رضایتمندی شهروندان دیده می شود و امیدوارم پروردگار متعال ما را در امر خدمات رسانی بهینه به این عزیزان کمک نماید.

حضرت پور همچنین تأمین منابع و حمایت از طرح های درآمدزا و نیز استفاده از ظرفیت های سرمایه گذاری بخش خصوصی با اولویت سرمایه گذاری های داخلی و بومی و نیز بهبود و بکارگیری نظام یکپارچگی و هوشمند سازی فناوری اطلاعات در نظام اداری را از مهمترین پیشرفت های شهرداری ها عنوان نمود.

شهردار ارومیه در ادامه سخنانش افزود: همفکری شهرداری های کشور می تواند در امر توسعه شهرها سهم بسزایی داشته باشد و با همفکری و همدلی شهرداران می توانیم در امر پیشرفت کشور گام های مؤثری برداریم.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل نیز در ادامه جلسه ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه گفت: ارومیه یکی از شهرهای مهم است که با هم مرز بودن با 3 کشور همسایه نقش بسزایی در بخش اقتصادی کشور دارد.

وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: امروز ما در شهر ارومیه حاضر شده ایم تا با کمک یکدیگر بتوانیم خدمات ارزنده ای را انجام دهیم و از تجربیات یکدیگر استفاده نمائیم.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل همچنین با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی گفت: شهرداری ها یکی از ارگان های مهمی است که می تواند در اقتصاد مقاومتی نقش بسزایی داشته باشد چون بیشتر فعالیت های شهرداری ها در بخش پروژه های شهری و فرهنگی است و ما می توانیم با الگو قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری خدمات برزگی را برای کشور اسلامی ایران داشته باشیم.

گفتنی است که شهردار اردبیل به همراه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل از پروژه های عمرانی و فرهنگی شهرداری ارومیه بازدید به عمل آوردند.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 13 اسفند,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (953)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان