• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

دیدار شهردار و هیئت همراه با مدیر کل حوزه استاندار

دیدار شهردار و هیئت همراه با مدیر کل حوزه استاندار

به نقل از روابط عمومی شهرداری ارومیه، محمد حضرت پور به همراه معاونین و مدیران، انتصاب آقای احمدی به عنوان مدیر کل حوزه استانداری آذربایجان غربی طی دیداری تبریک عرض نمودند.

در این دیدار محمد حضرت پور شهردار ارومیه ضمن اعلام فراسوی از انتصاب آقای احمدی به عنوان مدیر کل حوزه استاندار اذعان داشت: با مدیریت ایشان امید می رود تعاملات سازنده شهرداری با استانداری بیش از پیش بیشتر شده و در راستای رشد و توسعه عمران شهری و همچنین جذب سرمایه گذاران و صنعت توریست اقدام مؤثری به عمل آید.

در این دیدار آقای احمدی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های شهردار و مجموعه شهرداری اعلام داشتند: تلاشها و عملکرد مطلوب شهردار ارومیه به عنوان کلانشهری در تمامی شهرها و بالاخص در پایتخت انعکاس بسیار خوبی داشته است.

ایشان خاطر نشان نمود: با توجه به سوابق مدیریتی اعلام آمادگی خویش را جهت رشد جذب سرمایه گذاری در شهر ارومیه و همچنین به طبع آن جذب صنعت توریست دوشادوش شهرداری همکاری خواهند نمود.

مدیر کل جدید حوزه استاندار در ادامه سخنانش اظهار نمود: هم ّ غم تمامی مدیران و در رأس آنها استاندار آذربایجان غربی به دور از هیاهوی بازیهای سیاسی جهت بسط و توسعه عمران و آبادانی استان آذربایجان غربی خواهد بود.


نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 14 آذر,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (795)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان