• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه: مهمترین اهداف شورای اسلامی شهر، جذب سرمایه گذار و توجه به میراث فرهنگی است

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه: مهمترین اهداف شورای اسلامی شهر، جذب سرمایه گذار و توجه به میراث فرهنگی است

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: یکی از مهمترین و مؤثرترین اهداف شورای اسلامی شهر ارومیه توجه به جذب سرمایه گذار و گردشگر است.

پرویز جلیلی که در جمع اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه و مدیر کل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری سخن می گفت افزود: با توجه به افزایش اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه در دوره چهارم، تعداد کمیسیون های شورا نیز افزایش یافت و کمیسیون سرمایه گذاری، مشارکتی و گردشگری را می توان یکی از مهمترین و با ارزش ترین کمیسیون ها عنوان نمود.

وی گفت: شهرداری ارومیه به همراه سازمان و میراث فرهنگی گردشگری استان می توانند نقش بسیار مفیدی در ایجاد معرفی و ایجاد مکان های تاریخی و گردشگری در راستای جذب سرمایه گذار و گردشگری باشند.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه با اشاره به موقعیت جغرافیایی و مرزی شهر ارومیه افزود: شهر ارومیه یکی از زیباترین و خوش آب و هوا ترین شهرهای کشور است که هم از لحاظ تاریخی و مذهبی و هم فرهنگی از مهمترین شهرهای کشور محسوب می شود و نیز با توجه به اینکه این شهر زیبا در کنار 3 کشور خارجی هم مرز می باشد می تواند نقش بسزایی در جذب سرمایه گذار و گردشگر نه تنها برای ارومیه، استان و برای کشور داشته باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه سخنانش از تلاش ها و زحمات اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان آذربایجان غربی در راستای ایجاد مکان های فرهنگی و اجتماعی و نیز معرفی مکان های تاریخی و حفظ تاریخ و تمدن و فرهنگ شهر ارومیه قدردانی نمود.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 07 آبان,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (566)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان