• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

رئیس کمسیون عمران، برنامه ریزی وحمل ونقل شهری شورای اسلامی ارومیه : سرمایه گذاران توسعه شهر را رقم می زنند

رئیس کمسیون عمران، برنامه ریزی وحمل ونقل شهری شورای اسلامی ارومیه : سرمایه گذاران توسعه شهر را رقم می زنند

رئیس کمسیون عمران، برنامه ریزی وحمل و نقل شهری شورای اسلامی ارومیه گفت: وجود مراکز تجاری مختلف در نقاط مختلف شهر باعث توسعه متوازن، حرکت و پویایی شهر می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه؛ میرعلی محمدی در آئین آغاز عملیات اجرایی مرکز تجاری و تولید لباس های اسلامی اروم تکبیر فتح با بیان اینکه حضور سرمایه گذاران در شهر توسعه روز افزون را رقم می زند، بیان کرد: مرکز تجاری، خدماتی و رفاهی  و تولید لباس های اسلامی اروم تکبیر فتح  با سرمایه گذاری از کشور ترکیه و مشارکت شهرداری ارومیه در خیابان فرهنگیان  بعد از کلنگ زنی وارد فاز اجرایی خواهد شد.

 

وی با اشاره به موقیعت مکانی مرکز تجاری، خدماتی و رفاهی و تولید لباس های اسلامی اروم تکبیر فتح گفت: با توجه به توسعه شهر ارومیه و وجود شهرک های  اقماری متعدد در ان و به منظور مدیریت تقاضای سفر و کاهش ترافیک و بویژه  توسعه مناطق کم برخوردار ساخت این مرکز در این نقطه از شهر انتخاب شد.

 

محمدی ادامه داد: با توجه به رشد روز افزون جمیعت ارومیه باید پروژه های زیر ساختی با تدابیر و سیاست های شورای اسلامی و شهرداری ارومیه از اکنون برای سال های آتی برنامه ریزی شود و در این راستا کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری در دوره چهارم شورا تشکیل و این کمیسیون وظیفه جذب سرمایه گذارداخلی و خارجی برای انجام پروژه های عمرانی را دارد.

 

وی با اشاره به ویژگی های پروژه اروم تکبیر فتح، بیان کرد:  اروم تکبیر فتح درزیر بنای کل  246 هزار متر مربع  به تعداد  28 طبقه  و زیر بنای مفید 290 هزار 499  متر مربع  شامل واحد های تجاری،  خدماتی و  تولید لباس های اسلامی و نمایشگاه دایمی لباس و واحد های رفاهی چون فروشگاه ،  5 سالن سینما،  محل بازی کودکان،   پارکینگ مجزا برای جانبازان و فضاهای  ورزشی  و تفریحی  وارد فاز اجرایی خواهد شد.


نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 17 آذر,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (697)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان