• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

رئیس کمیسون فرهنگی و اجتماعی: شورای شهر ارومیه از همه رشته های ورزشی حمایت می کند

رئیس کمیسون فرهنگی و اجتماعی: شورای شهر ارومیه از همه رشته های ورزشی حمایت می کند

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: 12 مکان ورزشی در نقاط محروم شهر ارومیه ساخته می شود.

محمدرضا علیزاده با بیان اینکه از زمان آغاز فعالیت چهارمین دوره شورای اسلامی شهر ارومیه، طرح های مختلفی در کمسیون فرهنگی و اجتماعی و نیز صحن شورا مطرح شده است، اظهار داشت: یکی از این طرح ها ساخت 12 مکان ورزشی در نقاط محروم شهر بود که بر اساس پیشنهاد سپاه شهداء و نیروی انتظامی در شورای اسلامی شهر مطرح شد و در صورت تصویب آن از سوی اعضای شورای اسلامی شهر، در سال آینده اجرا می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه حمایت از تیم والیبال شهرداری ارومیه یکی از برنامه های بلند مدت شورای اسلامی شهر  است، افزود: والیبال رشته پرطرفدار در شهر ارومیه و سایر شهرستان های استان است و قصد داریم در سال های آتی بودجه این باشگاه را سال به سال افزایش دهیم.

وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: البته اعضای شورای اسلامی شهر نه تنها به والیبال بلکه به سایر رشته های ورزشی نگاه حمایتی دارند تا ارومیه در سایر رشته ها نیز حضوری مؤثر در کشور داشته باشد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه همچنین ایجاد اماکن تفریحی و بوستان های مدرن را از دیگر برنامه های این کمیسیون اعلام کرد و افزود: بر این اساس قرار شد شهرداری ارومیه با مبلغ 20 میلیارد ریال به خرید دنیای بازی کنونی شهر که از سوی اداره کل استاندارد تعطیل شده است اقدام کند.

علیزاده ادامه داد: پس از خرید این دنیای بازی، شهرداری ارومیه با خرید دستگاه های مدرن بازی تلاش می کند مکان تفریحی و تفرجی مناسبی را که یکی از خلاء های کنونی موجود در شهر است برای شهروندان ایجاد کند.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 14 آبان,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (617)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان