• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اورمیه :از حضورسرمایه گذاران در ارومیه استقبال می شود

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اورمیه :از حضورسرمایه گذاران در ارومیه استقبال می شود

 رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اورمیه گفت: ايجاد زير ساخت هاي لازم يكي از عوامل ضروري براي جذب سرمايه گذاران در ارومیه است.

سیدهادی ذاکر با بیان اینکه بدون حضور سرمایه گذاران بسیاری از پروژه ها به پیشرفت های قابل توجهی نخواهند رسید، بیان کرد: جذب حداكثري سرمايه گذار داخلي و خارجي به اروميه با آغاز دور چهارم شوراي اسلامی اروميه و ايجاد كميسيون سرمايه گذاري،مشاركت و گردشگري به شدت درحال پیگیری است

وی در ادامه سخنانش افزود: نحوه سرمایه گذاری ابتدا در کمیسیون بررسی و بعد به کمیسیون عالی سرمایه گذاری به ریاست شهردار ارجاع داده شده و بعد از طی شدن این مراحل با رعایت مفاد شیوه نامه ای، شهردار با سرمایه گذار داخلی و خارجی وارد مذاکره می شود.

 سید ذاکر با اشاره به اجرای تعدادی پروژه های توسط سرمایه گذاران در راستای جذب گردشگر، اظهار کرد: از جمله این پروژه ها ، مجتمع تجاری ، گردشگری ، تفریحی ورزشی ، مسکونی و تولیدی لباس های اسلامی تکبیر با مشارکت سرمایه گذاری خارجی از کشور ترکیه است.

وی بیان کرد: پروژه تکبیر مشارکتی با مشارکت سرمایه گذارن داخلی و خارجی در ابتدا با مشکلاتی برای اجرا از جمله نبود زمین روبه رو بود که شهرداری ارومیه با در اختیار گذاشتن زمین این پروژه برای سرمایه گذران آن ، پروژه تکبیر را وارد فاز اجرایی کرد.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه با بیان اینکه با تکمیل پروژه تکبیر زمینه اشتغال تعدادی از جوانان ارومیه فراهم می شود، عنوان کرد: با به بهره برداری رساندن این پروژه شاهد جذب گردشگرانی خواهیم بود که این پروژه را به عنوان بزرگترین مرکز خرید در کشور انتخاب م یکنند.

وی با بیان اینکه از حضور سرمایه گذاران در ارومیه استقبال می شود، گفت: شهرداری ارومیه خواهان ارائه تسهیلات ویژه برای سرمایه گذاری بوده و تمام توان خود را به کار گرفته است.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 21 مرداد,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (636)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان