• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

رانندگان حق افزایش خودسرانه نرخ کرایه را ندارند

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه:

رانندگان حق افزایش خودسرانه نرخ کرایه را ندارند

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه گفت:  اگر شهروندان به غیر از نرخ‌های کرایه مصوب تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها با افزایش قیمت خودسرانه از سوی رانندگان مواجه شوند می‌توانند تخلفات را گزارش کنند که در ارسرع وقت برخورد قانونی صورت گیرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ مهدی مژدهی‌فر اظهار کرد: افزایش کرایه تاکسی و اتوبوس طبق مصوبه وزارت کشور که برای شورای ترافیک استان‌ها ابلاغ می‌شود خرداد ماه هر سال اتفاق می‌افتد که طبق بخشنامه میزان درصد افزایش کرایه‌های تاکسی و اتوبوس ناوگان حمل و نقل عمومی مشخص و اعلام می‌شود.
وی افزود: در خرداد ماه سال جاری نیز افزایش نرخ کرایه‌های اتوبوس و تاکسی در ارومیه پس از پروسه قانونی که طی شده بود انجام و اعمال شده است.
مژدهی‌فر گفت: سازمان حمل و نقل بار و مسافر مجاز به افزایش خودسرانه نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس نیست مگر اینکه مصوبه‌ای از طرف وزارت کشور و سازمان دهیاری و شهرداری‌های کشور اعمال شود که این امر در سال جاری اتفاق افتاده است.
ریسس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه در ادامه تصریح کرد: اگر شهروندان به غیر از نرخ‌های کرایه مصوب تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها با افزایش قیمت خودسرانه از سوی رانندگان مواجه شوند می‌توانند تخلفات را گزارش کنند که در ارسرع وقت برخورد قانونی صورت گیرد.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 01 دی,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (149)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان