• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

رنگ بهار برروی 700 متر مربع از باکس های تجهیزات برق شهری

رنگ بهار برروی 700 متر مربع از باکس های تجهیزات برق شهری

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه گفت:  در حدود 700 متر مربع از باکس های تجهیزات برق در نقاط مختلف شهر طراحی ویژه ای در آنها صورت گرفته است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ علی شایگان اظهار کرد: طرح های بکار گرفته شده در این باکس ها برگرفته از هنرهای ایرانی اسلامی و فولکلور محلی این شهر و ساختمان های معروف ارومیه و همچنین طرح های فانتزی  است.

وی با بیان اینکه یکی از سیاست های اصلی مدیریت شهری، بهبود سیما و منظر شهری و اجرای علمیات زیباسازی به منظور افزایش سلامت و نشاط اجتماعی شهروندان است، عنوان کرد: یکی از اقدامات انجام شده در این راستا، استفاده هر چه بهتر و مناسب تر از اشیای پیرامونی جهت شکل گیری محیطی شاداب و شهری سالم است.

 شایگان با اشاره به نصب حجم وسیعی از المان ها  در قالب باکس های گل، بیان کرد:  جهت ایجاد طراوت و سرزندگی و استشمام بوی بهار در نقاط مختلف شهر،  المان هایی در قالب باکس های زینتی به تعداد 100 عدد پر شده از گونه های مختلف چون شب بو در نقاط مختلف شهر نصب می شود.

وی با بیان اینکه امسال بر نصب المان های نورانی و ایجاد فضای دل انگیز در شب بیشتر تمرکز شده است ، اظهار کرد:  در آستانه نوروز 98 با نصب70 المان نوری بر گرفته از طرح های اسلیمی و سنتی شب های خاطره انگیزی برای میهمان نوروزی رقم می زنیم.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه عنوان کرد: همچنین  به مناسبت آغاز سال جدید بسیاری از آلودگی بصری ازروی دیواری هاش شهر زوده و بسیاری از  تندیس های شهر رنگ جدیدی  بر خود گرفته اند .

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 26 فروردین,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (56)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان