• پرتال قدیم

اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

روزانه بیش از 10 فقره عملیات امداد و نجات درشهر ارومیه اتفاق می افتد
خانم مریم نقی پور
/ دسته ها: اخبار شهرداری

روزانه بیش از 10 فقره عملیات امداد و نجات درشهر ارومیه اتفاق می افتد

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه:

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ ابراهیم شاد قوشچی  اظهار کرد:  از بین تماس های دریافتی از طریق ستاد 125، درصد بسیار کمی  از تماس های تلفنی منجر به انجام عملیات امداد و نجات می شود.

وی افزود:  در طی روز تعداد بیشماری  تماس با سازمان آتش نشانی شهرداری ارومیه صورت می گیرد که تنها از این تعداد بی شمار درصد بسیار کمی  واقعیت داشته و مابقی کسب اطلاعات  و مزاحمت های تلفتی است .

شاد قوشچی تماس های تلفنی مزاحم را یکی از موانع در انجام هر چه صحیح تر و سریعتر وظایف پرسنلی آتش نشانی  شمرد و گفت:  متاسفانه با این تماس های غیر ضروری و مزاحم بیش از 50 درصد از وقت کارشناسان سازمان آتش نشانی شهرداری ارومیه صرف پاسخگویی به این گونه تماس ها می شود.

وی بیان کرد:  اگر در هر برنامه تلویزیونی مرتبط با موضوع سلامت و خدمات اجتماعی بتوان به طرق مختلف به موضوعاتی همچون مزاحمت های تلفنی و عواقب زیانبار آن اشاره کرد بر روند کاهش این مزاحمت ها تاثیر گذار باشند.

  رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه از جمله مولفه های کاهش مزاحمت های تلفنی و غیر ضروری را آموزش عمومی، آموزش دانش آموزان و اطلاع رسانی و فرهنگ سازی از طریق رسانه های عمومی عنوان کرد.

Print
212 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
دی ان ان