• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

سال 94 محقق می شود؛ تجهیز تاکسی های شهر ارومیه به سیستم خودپرداز الکترونیک

سال 94 محقق می شود؛ تجهیز تاکسی های شهر ارومیه به سیستم خودپرداز الکترونیک

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه از نصب دستگاه خود پرداز الکترونیک بر روی تاکسی های شهر در سال 94 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، «محمد تقی ابراهیمی» با بیان اینکه با نصب دستگاه خود پرداز الکترونیک بر روی تاکسی ها امکان مدیریت توزیع ناوگان متناسب با تقاضای مسافر فراهم می شود، اظهار کرد: از تعداد 250 دستگاه خریداری شده به صورت آزمایشی  100 دستگاه بر روی تاکسی ها مستقر در پایانه مسافربری و 76 دستگاه نیز بر روی تاکسی های مستقر در فرودگاه نصب خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: برای تجهیزناوگان تاکسیرانی ارومیه به دستگاه های کارت خوان الکترونیک اعتباری به مبلغ 170 میلیون تومان هزینه شده است.

مدیر عامل سازمان تاکسی رانی شهرداری ارومیه با بیان اینکه علاوه بر سیستم خود پرداز الکترونیک تاکسی های شهر ارومیه به تاکسیمتر و جی .پی. اس نیز مجهز می شوند،  خاطر نشان کرد : رفع مشکل پول خرد از چرخه  پرداخت کرایه ، کمک به سلامت وبهداشت تاکسیرانان  و مسافران با حذف پول خرد، کاهش زمان پرداخت کرایه ، کاهش اختلاف میان تاکسیرانان و مسافر در رابطه با با مبلغ کرایه ، مدیریت مسیرحرکت ، انتخاب مسیر بهینه ازطریق مسیر یابی  بر روی نقشه ، امکان برنامه ریزی  سفر و ارائه سرویس بیشتر به شهروندان از مزایای استفاده از سیستم هوشمند تاکسی است.

وی در  پایان  خاطر نشان کرد: هم اینک در شهر ارومیه  دو هزار 600 دستگاه تاکسی گردشی، یک هزار و 200خطی، یک هزار و 200 تلفنی، 85 دستگاه ون و 57 دستگاه ویژه فرودگاه با جابجایی روزانه پانصد و 40 هزار مسافر مشغول به فعالیت هستند.


 

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 17 دی,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (619)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان