• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

سامانه ارتباط مستقیم شهروندان با شهردار ارومیه راه اندازی شد

سامانه ارتباط مستقیم شهروندان با شهردار ارومیه راه اندازی شد

سامانه ارتباط مستقیم شهروندان با شهردار با دستور مجید آقازاده شهردار ارومیه جهت ارتباط بی واسطه توسعه یافته و ایجاد شده و بستری مناسب برای افزایش اعتماد عمومی به شهرداری خواهد بود.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، سامانه ارتباط مستقیم و بی واسطه شهروندان با شهردار ارومیه از سوی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات راه اندازی شد.
این سامانه با دستور مجید آقازاده شهردار ارومیه جهت ارتباط بی واسطه توسعه یافته و ایجاد شده و بستری مناسب برای افزایش اعتماد عمومی به شهرداری خواهد بود.
در این سامانه امکان ثبت پیام های شهروندان با درج مشخصات هویتی شان میسر شده و شهردار ارومیه به طور مستقیم درخواست های شهروندان را به مناطق و سازمانها ارجاع و دستورات لازم برای پیگیری سریع را صادر می کند.
همچنین شهروندان می توانند آخرین وضعیت درخواست ها و پیام های ارسالی خود را بررسی و پیگیری کنند.
جهت دسترسی به این سامانه، شهروندان می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی shahrdar.urmia.ir  امور خود در موضوعات مختلف شهری را پیگیری کنند.
این اقدام در راستا و تداوم سیاست های شهر هوشمند و شفاف سازی امور در شهرداری ارومیه و ارتباط مستقیم با مردم عزیز انجام گرفته که نقش مهمی در کاهش مراجعات حضوری جهت ملاقات با شهردار با توجه به شیوع کرونا دارد و افزایش رضایتمندی عمومی از مدیریت شهری را رقم خواهد زد.

 

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 02 اردیبهشت,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (84)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان