• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

سامانه سخاوت مورد تایید و استقبال مدیران کشوری کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار گرفت

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه:

سامانه سخاوت مورد تایید و استقبال مدیران کشوری کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار گرفت

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه گفت: سامانه سخاوت با دستور شهردار ارومیه و دغدغه ای که وی جهت کمک به نیازمندان داشت، تولید شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ معاون سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان غربی در آیین رونمایی از از سامانه سخاوت، از محمد حضرت پور شهردار ارومیه جهت جهت طراحی، تولید و راه اندازی این سامانه تجلیل به عمل آورد.

لوح سپاس این تجلیل را رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات به نمایندگی از شهردار ارومیه دریافت کرد.

در مراسم رونمایی از سامانه سخاوت، رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه طی سخنانی از توانمندی این مجموعه در راستای تولید سامانه های مشابه خبر داد.

 یاسر اسد پور ادامه داد: سامانه سخاوت برای نخستین بار در سطح کشور طراحی شد که مورد تایید و استقبال مدیران کشوری کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار گرفت.

با بیان اینکه نیات خیرخواهانه و اهداف نیکوکارانه شهردار ارومیه نقش بسیار مهمی در تولید این سامانه داشت، اظهار کرد: سامانه سخاوت با دستور شهردار ارومیه و دغدغه ای که وی جهت کمک به نیازمندان داشت، تولید شد.

وی مهمترین هدف سازمان فاوا شهرداری را آماده سازی زیرساخت ها و تلاش برای توسعه نرم افزاری جهت اجرای پروژه های شهر هوشمند و تبدیل ارومیه به شهری هوشمند در راستای سیاستگذاری های شهردار محترم ارومیه عنوان کرد.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 18 اسفند,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (215)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان