• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه: فقط به قهرمانی فکر می کنیم

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه: فقط به قهرمانی فکر می کنیم

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: قرار گرفتن تیم ملی والیبال کشورمان بر قله رفیع آسیا موجب افتخار و غرور ملی برای تمامی ملت ایران است.

ابراهیم وطن پرست در ادامه افزود: مسرت و خوشحالی این پیروزی غرور آفرین برای ما و مردم آذربایجان غربی زمانی بیشتر شد که شاهد درخشش سعید معروف به عنوان بهترین پاسور آسیا و ارزشمندترین بازیکن این دوره از رقابتها بودیم.

وی در ادامه افزود: تیم ایران هم اکنون پا را فراتر از قاره آسیا گذاشته و بازیکنان ما با غیرت و همت والای خود ثابت کردند که دیگر هیچ تیمی در سطح قاره آسیا توان مقابله با ایران را ندارد.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: ما همواره در رویارویی با تیم های شرق آسیا مشکل داشتیم و اغلب مقابل تیم های ژاپن، کره و چین با شکست مواجه می شدیم اما کسب پیروزی های غرور آفرین و مقتدرانه در امارات نشان داد که تیم ملی ایران به یک انسجام تیمی کاملاً مطمئن و بالایی رسیده است.

وی همچنین در پایان از آمادگی تیم شهرداری ارومیه در لیگ برتر والیبال خبر داد و اظهار داشت: امسال والیبال ارومیه با حمایت های شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه متغیر با سال های گذشته خواهد بود.

وطن پرست در ادامه افزود: تیم والیبال شهرداری ارومیه با تمام قدرت پا به عرصه رقابت گذاشته و امید است با حمایت های مسئولین و مردم والیبال دوست شهر ارومیه بتوانیم مقام قهرمانی را کسب نمائیم.

وی در پایان با اعلام اینکه فقط به قهرمانی فکر می کنیم و بس، اذعان داشت: بنده به نوبه خود از تمامی عزیزانی که در عرصه ورزش به خصوص رشته والیبال زحمت می کشند تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم بتوانیم آرزوی دیرینه مردم ارومیه را که قهرمانی در لیگر برتر کشور است محقق نمائیم.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 12 آبان,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (908)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان