• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

سقوط مرگبار دو کارگر ساختمانی به داخل چاهک آسانسور

سقوط مرگبار دو کارگر ساختمانی به داخل چاهک آسانسور

سقوط دو کارگر ساختمانی به چاهک آسانسور در خیابان تیموری مرگ ناگوار یکی از کارگران را در پی داشت.    

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، در پی تماس تعدادی ازکارگران یک ساختمان در حال احداث با سامانه 125 و اعلام سقوط دونفر از کارگران به داخل چاهک آسانسور، ستاد فرماندهی آتش نشانی ارومیه بی درنگ نجاتگران ایستگاه 2 و 7 را به محل حادثه در خیابان رودکی خیابان تیموری اعزام کرد.

قاسم دانا افسر آماده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه در خصوص این حادثه چنین اظهار داشت: در یک ساختمان 8 طبقه در حال احداث، دو کارگر حدود 34 و 25 ساله در حین کار در طبقه 8 و 5 داخل چاله آسانسور بودند که بر اثر بی احتیاطی، به علت نامعلوم به داخل چاهک آسانسور مستقر در طبقه منفی یک سقوط کرده و به شدت دچار مصدومیت شده بوند.

وی افزود: نجاتگران با استفاده از وسایل مخصوص نجات، خود را به چاله آسانسور رسانده و پس از مشاهده وضعیت مصدومین مشخص گردید که یکی از مصدومان در همان لحظه اولیه سقوط فوت کرده و مصدوم دیگر نیز وضعیت خوبی ندارد و با رعایت موارد ایمنی نسبت به انتقال مصدوم به بیرون از چاهک آسانسور اقدام کردند. 

دانا خاطر نشان کرد: آتش نشانان پس از انتقال مصدوم به بیرون وی را جهت درمان و انتقال به مراکز درمانی تحویل تیم اورژانس حاضر در محل دادند.

وی تصریح کرد: آتش نشانان با ایمن سازی محل حادثه و تحویل آن به عوامل انتظامی، پایان ماموریت خود را اعلام کرده و به ماموریت خود پایان دادند.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 11 آبان,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (155)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان