• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

شاد قوشچی: مهمترین هدف سازمان آتش نشانی ارومیه ارتقای سطح فرهنگ ایمنی شهروندان می باشد

شاد قوشچی: مهمترین هدف سازمان آتش نشانی ارومیه ارتقای سطح فرهنگ ایمنی شهروندان می باشد

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ارومیه مهمترین هدف این سازمان را ارتقای سطح ایمنی در شهر ارومیه دانست

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ارومیه، ابراهیم شاد قوشچی سرپرست این سازمان با اشاره به کاهش حوادث در سه ماهه اول امسال تاکید کرد: مهمترین هدف مجموعه آاتش نشانی را ارتقای سطح فرهنگ ایمنی شهروندان دانست.

وی افزود: در همین راستا این سازمان اقدام به برگزاری دوره ای آموزش عملی استفاده صحیح از خاموش کننده های دستی (کپسول های آتش نشانی) در پارک های پرجمعیت سطح شهر کرده که با استقبال همشهریان محترم روبرو شده است.

مهندس شاد قوشچی از راه اندازی گشت موتوری نیروهای آتش نشانی در سطح شهر خبر داد و گفت: این اقدام به منظور تسریع در عملیات در نقاط شلوغ و پرتردد داخل انجام شده است و نیز نقاطی که به علت ترافیک امکان رسیدن سریع خودروهای عملیاتی نمی باشد.

وی با بیان برگزاری جلسات متعدد سازمان آتش نشانی با سازمان نظام مهندسی خاطر نشان کرد: این جلسات در خصوص نحوه نظارت دقیق بر رعایت دقیق مقررات ملی ساختمان (مبحث سوم) و برخورد قانونی با تخلفات مهندسان ناظر تشکیل می شود.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ارومیه با اشاره به شناسایی نقاط حادثه خیز سطح شهر ارومیه از طرف روابط عمومی این سازمان اظهار داشت: با همکاری ارگان ها و سازمان های مرتبط با این مناطق حادثه خیز اقدام به رفع مشکلات ایمنی این مناطق خواهیم کرد.

شاد قوشچی در پایان همچنین از جذب 12 نفر سرباز آتش نشان (امریه سربازی) خبرداد و گفت: تا آخر امسال این 12 نفر سرباز به آتش نشانان ارومیه اضافه خواهند شد.

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 23 تیر,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (582)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان