• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

شرایط روحی و روانی بازیکنان تیم شهرداری مناسب است

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه :

شرایط روحی و روانی بازیکنان تیم شهرداری مناسب است

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه با توجه به آغاز رقابت های لیگ برتر والیبال گفت: سلامتی بازیکنان بسیار مهم است و امیدواریم بدون مشکل مسابقات ادامه یابد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، پیمان اکبری اظهار کرد: تمرینات تیم با وجود وضعیت کرونا و تعطیلی لیگ آغاز شده و ما تلاش می‌کنیم با بهترین شرایط آمادگی بدنی و روحی وارد ادامه رقابت‌های لیگ برتر شویم.

وی افزود: بی‌شک فاصله گرفتن از تداوم مسابقه‌ها مناسب نبوده و این شرایط اتفاق خوبی برای هیچ تیمی رقم نزده با این حال، بحث سلامتی بازیکنان بسیار مهم است و امیدواریم بدون مشکل مسابقات ادامه یابد.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: تیم ما برای ادامه لیگ و کسب موفقیت تلاش می‌کند و اعتقاد داریم تصمیمی که برای ادامه این مسابقات اتخاذ شده است تصمیمی جمعی و با هدف ایجاد کمترین مشکل و لطمه به لیگ و تیم‌های حاضر در آن گرفته شده است.

اکبری ادامه داد: استرس ویروس کرونا وجود دارد و منکر آن نیستیم با این حال لیگ امسال با توجه به حضور تیم‌ها در مسابقات با علم به شیوع این بیماری متفاوت از سال گذشته بود که این بیماری در اواسط مسابقات شیوع و هیچ تیمی آمادگی مقابله با آن را نداشت.

وی در خاتمه عنوان کرد: باید همه تیم‌ها اعم از کادرفنی و بازیکنان شیوه‌نامه‌های بهداشتی را رعایت کنند تا مسابقات با کمترین مشکل پیگیری شود.

برطبق اعلام کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال، هفته نخست متمرکز لیگ برتر والیبال مردان کشور طی روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه ۱۸، ۲۰ و ۲۲ آبان‌ماه در تهران برگزار خواهد شد.

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 12 آبان,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (81)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان