• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

شهرداری  ارومیه  با برگزاری جشن های باشکوه و فضاسازی شهر به استقبال نیمه شعبان می رود

شهرداری ارومیه با برگزاری جشن های باشکوه و فضاسازی شهر به استقبال نیمه شعبان می رود

مدیر ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه گفت: به مناسبت اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت مهدی(عج)،  جشن های باشکوه در ارومیه برگزار می شود

به گزارش ارتباطات و اموربین المل شهرداری ارومیه؛ علی اصغر احمد زاده  با اشاره به برگزاری جشن اعیاد شعبانیه و نیمه شعبان در نقاط مختلف شهر، اظهار کرد:  جشن نیمه شعبان با مشارکت شهروندان در ۱۰ فرهنگسرای شهر،  مساجد و محلات و نیز در  سالن نور شهرداری ارومیه برگزار می شود .

وی با اشاره به برگزاری جشنواره روز جوان، بیان کرد:  جشنواره روز جوان  به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع)  بصورت مشارکتی روز یکم اردیبشهت ماه برگزار می شود .

احمد زاده افزود:  هدف از برگزاری برنامه‌ های اعیاد شعبانیه آشنایی بیشتر نسل جوان با فرهنگ مهدویت و مفهوم انتظار،  افزایش شور و نشاط اجتماعی با بهره‌ گیری از فضای معنوی اعیاد و جشن تولد امام زمان(عج) است.

وی با اشاره به فضا سازی شهر به مناسبت آغاز اعیاد شعبانیه ، عنوان کرد:  در این ایام فضای سطح شهر ارومیه بویژه در میادین و بافت مرکزی  آذین بندی شده است  و به ویژه چهره شب با نورپردازی های ویزه فضای زیبایی را  رقم زده است.

گفتنی است؛ همه ساله با فرا رسیدن نیمه شعبان و سالروز ولادت حضرت مهدی (عج)،  خیابان‌های ارومیه نیز همچون دیگر شهرهای کشور با برگزاری جشن‌ها، آذین ‌بندی و توزیع شربت و شیرینی، حال و هوای دیگری به خود می گیرد.

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 29 فروردین,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (49)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان