• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

شهرداری ها بیش از ۱۰۰۰وظیفه در ۲۴ ساعت انجام می‌دهند

شهردار همدان:

شهرداری ها بیش از ۱۰۰۰وظیفه در ۲۴ ساعت انجام می‌دهند

شهردار همدان گفت:  شهرداری ها بیش از ۱۰۰۰وظیفه در ۲۴ ساعت انجام می‌دهند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  عباس صوفی، شهردار همدان در شصت و دومین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای کلانشهرها و مراکز استانها با اشاره به مشکلات شهرداری ها گفت: گسترده‌ای بر عهده شهرداری است و شهرداری ها بیش از هزار وظیفه در ۲۴ ساعت انجام میدهند.

وی افزود: جمعیت شهرنشین در جهان ۶۰ درصد و در ایران ۷۰ درصد است. اما قوانین شهرداری ها مربوط به ۷۰ سال پیش است و تاکنون اصلاح اساسی انجام نشده است.

شهردار همدان بیان کرد: نمایندگان مجلس انتظار داریم اگر به دنبال خدمت به مردم هستند نیاز به منابع مالی شهرداری ها را تامین کنند. با همه ابعاد زندگی مردم درگیر هستند و مردم از شهرداریها انتظارات زیادی دارند.

وی با بیان اینکه در ظاهر شهردار به اسم مدیر شهر است اما در باطن اینگونه نیست گفت: چرا به شهرداریها آنچنان که باید توجه نمی شود مگر غیر از این است که ما به دنبال رضایتمندی مردم هستیم؟ اگر مطالعه‌ای انجام شود مشخص می گردد که بیشتر رضایت مندی مردم از شهرداری هاست.

صوفی با تاکید بر اینکه شهردار نباید نگران تامین منابع مالی باشد گفت: ما از زمانی که کار را شروع میکنیم به فکر تامین حقوق کارمندان هستیم.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 10 آذر,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (179)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان