• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

شهردار ارومیه با صدور پیامی فرا رسیدن عید سعید قربان را تبریک گفت

شهردار ارومیه با صدور پیامی فرا رسیدن عید سعید قربان را تبریک گفت

مجید آقازاده، شهردار ارومیه با صدور پیامی فرا رسیدن عید سعید قربان را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ مجید آقازاده، شهردار ارومیه با صدور پیامی فرا رسیدن عید سعید قربان را تبریک و تهنیت گفت.  در این پیام تبریک آمده است: 
بسمه تعالی
عید قربان، عید سعیدی که مظهر ایثار، از خودگذشتگی و اطاعت از خداوند سبحان و عید بندگی، عبودیت و رهایی از اسارت نفس است.
عید سعید قربان یادآور روزی است  که حضرت ابراهیم خلیل الرحمن علیه السلام  پیروز آزمون سخت الهی شد و با دل کندن از تعلقات دنیوی و قربانی کردن نفس؛  راه و رسم اطاعت،  بندگی و از خود گذشتگی را به انسان  آموخت و این مهم نقطه آغازی در تاریخ شد.
همچنین در این فرصت اعلام می دارم شهرداری ارومیه با آغاز دهه امامت و ولایت اقدامات مختلفی را به مناسبت اعیاد قربان و غدیر در سطح شهر انجام داده که می توان به فضا سازی گسترده شهری با نصب المان های مناسبتی و آذین بندی شهر و اجرای برنامه های فرهنگی با رعایت پروتکل های بهداشتی  اشاره کرد.
اینجانب  عید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت را به همه مسلمانان جهان به ویژه مردم مومن و متدین شهر ارومیه تبریک گفته و از درگاه خداوند سبحان توفیقات روز افزون، سعادت و سلامتی برای همگان مسئلت می نمایم و همچنین کسب معنویت و بهره مندی بیشتر از فیوضات این ایام عزیز و ارائه خدمت مطلوب به شهروندان و توسعه روز افزون شهر ارومیه در سایه وحدت و همدلی را آرزومندم.
مجید آقازاده 
شهردار ارومیه

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 30 تیر,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (43)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان