• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

شهردار ارومیه به مناسبت روز شوراها پیامی صادر کرد

شهردار ارومیه به مناسبت روز شوراها پیامی صادر کرد

شهردار ارومیه به مناسبت روز شوراها پیامی صادر کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  مجید آقازاده، شهردار ارومیه به مناسبت روز شوراها پیامی صادر کرد. در این پیام آمده  است:
بسمه تعالی
بحث مشورت و همفکری همواره مورد توجه دین مبین اسلام و مورد تأکید در آموزه های مذهبی ما بوده است. اسلام بهترین راهکار برای حل و فصل امور و مدیریت مسائل جاری جامعه اسلامی را در آیه 38 سوره شوری ( و امرهم شوری بینهم) برایمان تبیین کرده است.
نهم اردیبهشت ماه به عنوان روز شوراها شناخته می شود، روزی که از جایگاه و اهمیت بالایی در جامعه ایرانی برخوردار است و فرصتی است برای قدردانی از شوراهای اسلامی شهر و روستاها که در راستای توسعه و آبادانی ایران اسلامی می کوشند.
مساله ای که باید مورد توجه قرار دهیم این است که شوراها جایگاه و قدرت خود را از مردم گرفته اند و برای مردم نیز تلاش می کنند و نقش شوراها در حاکمیت جمهوری اسلامی نماد بارز مشارکت و اهمیت به نظرات و خواسته های مردمی در قالب رسمی و حکومتی است که در کل مدیریت شهرها و روستاهای کشور به دست مردم مدیریت شده و این مردم هستند که چگونگی اداره محل زندگی شان را برمی گزینند.
اینجانب  نهم اردیبهشت روز شوراها را بر تمامی اعضا محترم شورای اسلامی شهر ارومیه تبریک گفته و آرزوی موفقیت برایشان دارم. امیدوارم در کنار همدیگر و با تعامل و همراهی در راستای منافع مردم بتوانیم عمران و آبادانی را برای شهروندان عزیز شهر تاریخی ارومیه  فراهم کنیم.


مجید آقازاده
شهردار ارومیه
 

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 11 اردیبهشت,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (68)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان