• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

شهردار ارومیه به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر  پیام صادر کرد

شهردار ارومیه به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر پیام صادر کرد

شهردار ارومیه به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر  پیام صادر کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ مجید آقازاده، شهردار ارومیه به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر  پیامی صادر کرد. در این پیام آمده است:
 

بسمه تعالی

سوم خردادماه سالروز حماسه ای ماندگار در تاریخ دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و کشورمان ایران عزیز است. در این روز خجسته، خرمشهر به دستان رزمندگان اسلام از اشغال و ستم دژخیمان رژیم بعث عراق آزادسازی شده و به آغوش میهن بازگشت.

دشمن بعثی به ظن خود کار خرمشهر را تمام شده می دید و با توجه به توان تجهیزاتی و لجستیکی خود به ذهنش خطور نمی کرد که رزمندگان جان بر کف اسلام با حداقل سلاح و تجهیزات و با حداکثر ایمان و عشق به شهادت و با توکل به خداوند متعال این شهر زیبا را آزاد کرده و در آن طنین الله اکبر خمینی رهبر از مناره های مساجد به گوش برسد.

به راستی که بنا به فرموده معمار کبیر انقلاب خرمشهر را خدا آزاد کرد و مفتخریم که شهید حمید باکری به عنوان یکی از اولین رزمندگانی بود که توانست پس از دوران اشغال پا در خاک مقدس این شهر گذارد.

اینجانب در سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی یاد و خاطره تمامی شهدای دوران دفاع مقدس و به ویژه شهدای آزادسازی خرمشهر را گرامی داشته و در برابر عظمت شهدای ایران اسلامی سر تعظیم فرود آورده و بر روح پاک و مطهر آنها رحمت و درود می فرستم.
 

مجید آقازاده
شهردار ارومیه

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 03 خرداد,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (53)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان