• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

شهردار ارومیه به مناسبت ۱۲فروردین پیامی صادر کرد

شهردار ارومیه به مناسبت ۱۲فروردین پیامی صادر کرد

شهردار ارومیه به مناسبت ۱۲فروردین پیامی صادر کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ شهردار ارومیه به مناسبت ۱۲فروردین پیامی صادر کرد. در این پیام آمده است:
بسمه تعالی
دوازدهم فروردین روز به سرانجام رسیدن انقلاب شکوهمند اسلامی ملت بزرگ ایران و در تداوم ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ است. در این روز خجسته ملت انقلابی ایران  قیام خود علیه استکبار و طاغوت را کامل کرده و به جمهوری اسلامی و حکومت مستضعفان رأی آری دادند.
این روز باشکوه عید بزرگ و ملی ایرانیان است و هموطنانمان در آن برهه حساس یعنی ۱۲ فروردین ۱۳۵۸ به جهانیان و به ویژه استکبار و جیره خواران آنها نشان دادند که به هر قیمتی است پای انقلاب و آرمانهای شهدای پیروزی انقلاب ایستاده اند و عزم و اراده آنها برای حفاظت از راه خمینی کبیر تزلزل ناپذیر است.
بدینوسیله این روز را خدمت تمامی هموطنان در اقصی نقاط کشور و به ویژه شهروندان عزیز ارومیه ای تبریک گفته و باور دارم که با حرکت در خط ولایت مطلقه فقیه و عمل به منویات حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) به عنوان تداوم بخش نهضت جهانی امام راحل(ره) هیچ خلل و آسیبی به کشور، انقلاب و جمهوری اسلامی وارد نمی شود.
ملت ایران امروز آگاهتر و بیدارتر از ۱۲فروردین ۱۳۵۸ پشتیبان نظام برخاسته از بطن جامعه و اقشار مستضعف بوده و در راه حفظ و تقویت هرچه بیشتر جمهوری اسلامی حاضر به هرگونه جانفشانی و از خودگذشتگی هستند.
مجید آقازاده
شهردار ارومیه

نویسنده: روابط عمومی/جمعه, 13 فروردین,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (34)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان