• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

شهردار ارومیه تاکید کرد:

شهردار ارومیه تاکید کرد:

جهادگران بسیجی دستاورد مهم انقلاب جهت توسعه و آبادانی کشور/ سپاه و شهرداری ارومیه در قالب قرارگاه امام خامنه ای فعالیت می کنند

شهردار ارومیه گفت: قرارگاه امام خامنه ای با مشارکت سپاه و شهرداری ارومیه کارهای بسیار خوبی شروع کرده است که ساخت سالنهای ورزشی، درمانگاه، آسفالت و زیرسازی مناطق خارج محدوده و حاشیه شهر و برگزاری اردوهای فرهنگی را شامل می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، محمد حضرت پور با اشاره به دیدار اخیر مسئولان بسیج سازندگی با رهبر معظم انقلاب و همچنین قرائت مهم پیام ایشان طی امروز چهارشنبه در اجتماع بزرگ جهادگران بسیجی در حرم مطهر حصرت عبدالعظیم حسنی اظهار کرد: در طول چهل سال پیروزی انقلاب اسلامی جوانان کشور مجاهدانه و در قالب بسیج سازندگی هرکجا نیاز بوده حضور یافته و برای خدمت به انقلاب اسلامی و کشور عزیزمان ایران همواره پای کار بوده اند.

وی افزود: نقش بسیج در محرومیت زدایی، عمران و آبادانی کشور و مقوله سازندگی بسیار بارز و بی بدیل و نادیده گرفتن خدمات شایان و بی منت جهادگران بسیجی در واقع نادیده گرفتن خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

شهردار ارومیه با اشاره به ضرورت تقویت روحیه بسیجی در بحث سازندگی کشور گفت: شهرداری ارومیه آمادگی کامل دارد تا با استفاده از تمامب ظرفیتهای فرهنگی و تبلیغاتی خود به این مقوله بسیار مهم ورود کند، چرا که خود را جدا از جهادگران بسیجی نمی داند و در طول سالهای گذشته همواره کوشیده تا روحیه بسیجی و سازندگی را در بین پرسنل و در اجرای پروژه های خود پیاده کند.

حضرت پور با بیان اینکه بی صبرانه منتظر قرائت پیام رهبر معظم انقلاب در همایش بزرگ جهادگران بسیجی هستیم، ادامه داد: منویات حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) به عنوان چراغ راه همه ایرانیان در فضای پر از آشوب است و قطعا پیام ایشان همانند همیشه حاوی نکاتی خواهد بود که راهکشای بسیاری از مشکلات است.

وی یادآور شد: شهرداری ارومیه طی سالهای گذشته همواره تلاش کرده روحیه جهادی و بسیجی خود را حفظ کند و از این رو در قضیه سیل اخیر در شمال و جنوب کشور داوطلبانه و جز اولین دستگاههایی بود که بلافاصله اقدام به جمع آوری کمکهای مردمی و همچنین اعزام ماشین آلات به مناطق سیل زده کرد.

شهردار ارومیه افزود: همچنین در زلزله کرمانشاه نیز شهرداری در کنار جهادگران بسیجی و همگام با آنها برای کمک به زلزله زدگان شتافت و کاروان کمکهای مردمی شهرداری و اعزام ماشین آلات به کرمانشاه بنابر اذعان شاهدان در سطح کشور بی نظیر بود.

حضرت پور تاکید کرد: حاصل جلب اعتماد شهروندان به شهرداری در سالهای اخیر و ارتباط موثر دوسویه خود را در اعزام کاروانهای باشکوه مردمی در کوتاهترین زمان و از طریق شهرداری ارومیه نشان داد و ما باید قدر این سرمایه مهم و ارزشمند را بدانیم.

وی اظهار کرد: شهرداری ارومیه همچنین در انجام پروژه های کلان خویش نیز به صورت جهادی و بسیجی وار وارد شده و پلهای رینگ نخست شهر از جمله آنهاست که در کمترین زمان گره از مشکلات ترافیکی مردم باز کرد، همچنین در بحث محلات حاشیه شهر و محرومیت زدایی نیز اقدامات بسیار قابل توجهی هم از لحاظ عمرانی و هم از لحاظ فرهنگی-اجتماعی انجام داده ایم.

حضرت پور همچنین در این راستا ادامه داد: از جمله پروژه های دیگری که می توان نام برد پروژه عظیم  کمربندی دوم ارومیه است که بزرگراه سپاه نامگذاری کرده ایم و در این پروژه هزارمیلیارد تومانی جهادگرانی در قالب موسسه امین قرارگاه خاتم به معنای واقعی کلمه شبانه روزی و مجاهدانه می کوشند و از این رو شهرداری خود را موظف به حمایت از موسسات انقلابی جهت تقویت روحیه بسیجی در جامعه می داند.

حضرت پور تصریح کرد: شهرداری ارومیه از هرگونه فعالیت در راستای بسیج سازندگی و فعالیتهای جهادگران بسیجی حمایت می کند و در این راستا برنامه و تدابیر ویژه ای را برای بحث اردوهای جهادی دانشجویی و سایر اقشار در محلات حاشیه شهر اندیشیده است تا دست در دست همدیگر به یاری قشر مستضعف جامعه بشتابیم.

وی یادآور شد: در همین راستا  قرارگاه امام خامنه ای با مشارکت سپاه و شهرداری ارومیه کارهای بسیار خوبی شروع کرده اند که ساخت سالنهای ورزشی، درمانگاه، آسفالت و زیرسازی مناطق خارج محدوده و حاشیه شهر و برگزاری اردوهای فرهنگی را شامل می شود.

حضرت پور بسیج سازندگی و جهادگران جوان و پرتلاش بسیجی را از دستاوردهای بسیار مهم انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار کرد: گروههای جهادی و بسیج سازندگی همواره مورد توجه رهبر معظم انقلاب بوده و هستند و معظم له جهادگران بسیجی را مژده آینده بهتر نامیده اند.

شهردار ارومیه خاطرنشان کرد: فعالیت های جهادی بسیجیان تنها محدود به مباحث عمران، آبادانی و سازندگی نیست بلکه جهادگران در هر اقدام عام المنفعه ای حضور دارند و هرجا به آنها نیاز شده از جمله در مباحث آموزشی، بهداشتی، پزشکی و تعداد زیادی موارد دیگر بی منت و بی ادعا و حتی در اکثر موارد در گمنامی به کمک محرومان و مستضعفان جامعه شتافته اند که هدفشان در نهایت تقویت انقلاب اسلامی و رفع مشکلات کشور در حوزه های مختلف و کسب رضایتمندی هموطنان نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 23 مرداد,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (114)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
آمار بازدید
دی ان ان