• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

شهردار ارومیه خبر داد: اجرای طرح «بی آر تی» در ارومیه

شهردار ارومیه خبر داد: اجرای طرح «بی آر تی» در ارومیه

شهردار ارومیه گفت: اجرای طرح «بی‌آرتی» از مصوبات حمل و نقل شهر ارومیه است، که بعد از رفع موانع این طرح اجرایی می‌شود.

محمد حضرت‌پور گفت: اجرای این طرح از مصوبات حمل و نقل شهر ارومیه قلمداد می‌شود که بعد از رفع موانع و مشکلات برای اجرای آن همت می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه،وی با اشاره به اینکه در چند سال اخیر اقدامات مطالعاتی مورد نیاز به طور گسترده انجام گرفت، افزود: در مرحله اجرا با یک سری ناملایمات روبه‌رو شدیم، که بعد از رفع مشکلات و دغدغه‌های موجود نسبت به اجرای آن اهتمام می‌شود.

حضرت‌پور اضافه کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی این‌گونه مطرح کرد که اجرای طرح «بی آر تی» در مسیرهای تعیین شده منجر به این می‌شود که در بخش عمده‌ای از محدوده‌ها عرض خیابان‌ کم شده و در تردد خودروها مشکلات متعددی پیش آید.

شهردار ارومیه با تاکید بر اینکه اجرای این طرح تعطیل‌بردار نبوده و متوقف شدنی نیست، اضافه کرد: تا انتهای سال 92 برای عملیاتی شدن این طرح، شورای ترافیک شهرستان و استان مجوز صادر نکرد.

وی با اظهار تاسف از اینکه اجرای «بی آر تی» در تصمیم‌گیری‌ها و اجرا با رکود روبه‌رو شده است، اضافه کرد: کلیات بحث یعنی طرح جایگزین خطوط «بی آر تی» در مسیر کمربندی یا رینگ 28 کیلومتری ارومیه با 30 دستگاه اتوبوس و 50 درصد کاهش قیمت نسبت به سایر مسیرها اجرا می‌شود به طوری که همه مناطق شهر را پوشش می‌دهد.

شهردار ارومیه با تاکید بر اینکه با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال « اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی » برای به‌کارگیری همه ظرفیت‌ها همت می‌شود، اضافه کرد: امکانات در جهت خدمت به مردم به کارگیری می‌شود.

وی بر ضرورت انعکاس خبری دستاوردهای شهرداری در طول ماه‌های اخیر توسط اصحاب رسانه تاکید کرد و افزود: در این صورت نور امید در قلب مردم تابیده می‌شود زیرا با وجود دست و پنجه نرم کردن با مشکلات مختلف به خدمات گوناگون دست پیدا می‌کنند.

حضرت‌پور با اظهار به اینکه از پیشنهاد، انتقاد و نظرهای مردم در مدیریت شهری به طور گسترده استفاده می‌شود، اضافه کرد: در موارد بسیاری مسائل مختلف را با پیشنهادهای شهروندان به پیش برده و نتایج مطلوب به دست آورده‌ایم.

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 23 تیر,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (624)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان