• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

شهردار ارومیه در بازدید از پروژه های عمرانی عنوان نمود: تا پایان سال 92، همه پروژه های عمرانی به بهره برداری خواهند رسید

شهردار ارومیه در بازدید از پروژه های عمرانی عنوان نمود: تا پایان سال 92، همه پروژه های عمرانی به بهره برداری خواهند رسید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری ارومیه، محمد حضرت پور در مراسم بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری ارومیه، افزود: برای تکمیل رینگ میانی شهر ارومیه تعداد 17 زیرگذر و روگذر در نظر گرفته شده است که همه این پروژه ها امسال به بهره برداری خواهند رسید.

شهردار ارومیه که به همراه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه از پروژه های عمرانی بازدید نمود در ادامه سخنانش افزود: برای تسریع در روند احداث این پروژه ها و رضایت مندی شهروندان، از باکس های آماده استفاده شده است.

وی در ادامه افزود: اعتبار هزینه شده برای تقاطع غیر همسطح شهید مدرس 220 میلیارد ریال بوده و برای ساخت این پروژه تعداد 89 شمع با ارتفاع 24 متر و عرض یک و نیم متر استفاده شده و همچنین از 3 هزار تن ورق و آهن و 32 هزار نفر کارگر بطور شبانه روزی،مورد استفاده قرار گرفته است.

وی با اشاره به نقش کارشناسان فرهنگی و فنی در این پروژه ها اظهار داشت: برای زیبا جلوه کردن این طرح ها و همچنین آسیب نرساندن به منظره اماکن موجود در آن ها مطالعات لازم صورت گرفته است، برای مثال در پروژه میثم طول عرشه را به میزان 400 متر انتخاب کردیم، همچنین در زمینه زیباسازی و نورپردازی کارشناسان فرهنگی و مهندسان برق بررسی ها و اقدامات لازمه را انجام می دهند.

محمد حضرت پور گفت: پروژه تقاطع غیر همسطح پل قویون یکی از مهمترین طرح های شهر ارومیه می باشد که با هزینه یک هزار و 740 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید و در این پروژه نیز 12 هزار تن ورق و میلگرد استفاده شده است. 

 

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 23 شهریور,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (1631)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان