• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

شهردار ارومیه در جمع انبوه سازان ساخت ساز: شهرداری ارومیه توان اجرایی خود را نشان داده است

شهردار ارومیه در جمع انبوه سازان ساخت ساز: شهرداری ارومیه توان اجرایی خود را نشان داده است

جلسه هم اندیشی شهردار ارومیه با انبوه سازان ساخت ساز با حضور مهندس بخشایشی، نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه، مهندس عدل دوست قائم مقام شهردار ارومیه، مهندس عباسی شهردار منطقه یک و جمع کثیری از مهندسان پیمانکار شهرداری ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، در این جلسه شهردار ارومیه با اشاره به توان اجرایی شهرداری در پروژه های خدماتی و عمرانی گفت: امروز شهرداری ارومیه با توجه به حمایت های مسئولین استانی و شورای اسلامی شهر ارومیه توانسته است توان اجرایی خود را با انجام هرچه سریعتر پروژه های فرهنگی و عمرانی نشان دهد.

مهندس محمد حضرت پور در ادامه سخنانش اذعان داشت: شما انبوه سازان و مهندسان جوان و تلاشگر جزئی از مجموعه شهرداری ارومیه هستید و با تدابیر و مطالعات کلی و با استفاده از تجربیات می توانید کمک کار شهرداری در همه زمینه ها باشید.

وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: انبوه سازان یکی از بازوان پرتوان شهرداری ها هستند و هر چه توان اجرایی آنان بالا رود، توسعه شهری نیز سرعت خواهد گرفت.

شهردار ارومیه همچنین با اشاره به رعایت قوانین ساختمانی از سوی پیمانکاران و انبوه سازان گفت: امروز شما با رعایت قوانین در ساخت و سازها می توانید الگوی مناسبی برای مردم باشید و امید است با رعایت قوانین ساختمانی بتوانید قدم های مثبتی در ارائه خدمات بهینه به شهر و شهروندان داشته باشید.

گفتنی است در ادامه جلسه پیمانکاران راهکارها و نظرات خود را به شهردار و نائب رئیس شورای شهر ارومیه ارائه نمودند.

لازم به ذکر است که این گردهمایی در محل شهرداری منطقه یک ارومیه در مورخه 24/6/93 با حضور مسئولین شهرداری و پیمانکاران برگزار گردید.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 25 شهریور,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (814)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان