• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

شهردار ارومیه : دهکده ورزش در ارومیه ساخته می شود

شهردار ارومیه : دهکده ورزش در ارومیه ساخته می شود

شهردار ارومیه از ساخت دهکده ورزش در زمین به مساحت 3هکتار به منظورتوسعه زیر ساخت های ورزشی در شهر ارومیه خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، محمد حضرت پور درحاشیه برگزاری نهمین دوره مسابقات فوتسال شهرداری کلانشهرهای کشور در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به برگزاری نهمین دوره مسابقات فوتسال کلانشهر های کشور، گفت: این دوره از مسابقات با هدف شناسایی ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری ارومیه و افزایش روحیه شور و نشاط اجتماعی در بین کارکنان شهرداری درشهر ارومیه برگزار می شود.

وی با اشاره به توسعه زیر ساخت های ورزشی در شهر ارومیه، اظهار کرد : اگرچه توسعه زیر ساخت های ورزشی در شهر بر عهده شهرداری نبوده ولی با ایجاد سازمان فرهنگی و ورزشی و باشگاه شهرداری ارومیه با ارائه طرح هایی سعی در تحقق این مهم در شهر ارومیه هستیم .

شهردار ارومیه با بیان اینکه در بودجه سال 93 به زیر ساخت های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی توجه ویژه شده است افزود: به منطور توسعه زیر ساخت ورزشی همچون ساخت استخر در هسته مرکزی و حاشیه شهر نیازمند مشارکت های بخش خصوصی هستیم.

وی با اعلام اینکه باید ورزش را در تمام محلات شهر ارومیه توسعه داد، خاطرنشان کرد: دراین راستا ساخت ورزشگاه های محلی در 10 نقطه شهرارومیه پیش بینی شد که تعداد 7 ورزشگاه احداث و سه ورزشگاه محلی دیگر نیز تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

حضرت پور با بیان اینکه اکنون شهر ارومیه بر اساس لایحه دولت به عنوان کلانشهر مطرح است، افزود: با توجه به این مهم در سال جاری برای توسعه حمل و نقل عمومی تعداد 1800 اتوبوس توسط دولت برای شهر های کشور خریداری شد که سهم ارومیه از این تعداد اختصاص 60 دستگاه در فاز اول و 10 دستگاه درفاز دوم است.

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 29 آبان,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (744)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان