• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

شهردار ارومیه: هدف مدیریت شهری بهره گیری از سرمایه های خفته است

شهردار ارومیه: هدف مدیریت شهری بهره گیری از سرمایه های خفته است

شهردار ارومیه با تأکید بر بهره برگیری از سرمایه های مردم ارومیه، در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری اظهار داشت: هدف شهرداری ارومیه بهره گیری از سرمایه های خفته در توسعه شهری است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، محمد حضرت پور شهردار ارومیه در مراسم جشن انقلاب که در پروژه مشارکتی ارویاد برگزار شد، با اشاره به اینکه سرمایه گذاری مناسبی در پروژه اوریاد انجام شده است، گفت: این پروژه پیشرفت فیزیکی مناسبی داشته و گامی برای پیشرفت اجتماعی ارومیه محسوب می شود.

وی ادامه داد: با اجرای این پروژه ضمن اینکه زمینه سرمایه گذاری آحاد مردم فراهم می شود، افراد زیادی نیز مشغول به کار می شوند که این نوعی بهره اجتماعی است.

حضرت پور مزیتهای سرمایه گذاری در پروژه اوریاد را قابل توجه برشمرد و به تشریح برخی مقاومتها در قبال اجرای این پروژه پرداخت.

وی تصریح کرد: اوریاد اولین و آخرین پروژه سرمایه گذاری در ارومیه نیست و هدف ما بهره گیری از سرمایه های خفته در توسعه شهری است.

در این مراسم، برای گرامیداشت ایام الله دهه فجر، قطعات موسیقی عاشیقی نیز به اجرا در آمد.نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 21 بهمن,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (553)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان