• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

شهردار ارومیه گفت: بودجه عمرانی شهرداری ارومیه افزایش یافته است

شهردار ارومیه گفت: بودجه عمرانی شهرداری ارومیه افزایش یافته است

شهردار ارومیه گفت: بودجه عمرانی شهرداری ارومیه نسبت به سال گذشته افزایش داشته، به طوری که امسال سرانه عمرانی هر شهروند ارومیه ای یک میلیون تومان است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، شهردار ارومیه در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: 72 درصد از جمعیت شهر ارومیه در این شهر ساکن هستند که در بحث فضای سبز، آموزش مدارس، مسائل بهداشتی و ... باید امکانات لازم برای آنان فراهم شود.

مهندس محمد حضرت پور با اشاره به بخش خدمات نگهداری فضای سبز و مبلمان شهری گفت: 150 هزار تومان برای هر شهروند ارومیه ای برای ارائه خدمات شهری هزینه می شود که مبلغ دریافتی از هر خانواده 50 هزار تا 100 هزار تومان نسبت به توسعه یافتگی و بزرگی ساختمان است.

وی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: سال گذشته با وجود 220 هزار خانوار ساکن شهر ارومیه از 80 هزار خانوار این ارقام وصول شده و بقیه از طرف شهرداری با استفاده ظرفیت های شورای شهر، استانداری و بخش سرمایه گذاری تأمین می شود.

شهردار ارومیه اعلام کرد: تمام تلاش معطوف بر این است که حدود 700 مترمربع سرانه فضای سبز در سال 93 افزایش یابد.

مهندس حضرت پور در پایان سخنانش گفت: در کنار این موضوع برای توجه به مبلمان شهری 57 هزار مترمربع پیاده رو سازی در محدوده شهر ارومیه، 55 کیلومتر جدولگذاری و جوی و 16 کیلومتر کانال سنگی در 6 ماهه اول سالجاری انجام شده است.

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 13 شهریور,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (660)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان