• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

صبح امروز صورت گرفت؛ ملاقات مردمی شهردار ارومیه با اهالی منطقه دو

صبح امروز صورت گرفت؛ ملاقات مردمی شهردار ارومیه با اهالی منطقه دو

صبح امروز؛ شهردار ارومیه به منظور رسیدگی به مطالبات و حل مشکلات شهروندی با اهالی ساکن منطقه دو شهرداری ارومیه دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه،شهردار ارومیه در این  ملاقات مردمی به بررسی مشکلات بیش از 50 نفر از اهالی منطقه دو پرداخت.

اهالی منطقه 2  شهر ارومیه مسایل  و مشکلات خود را همچون ارائه تخفیف در صدور پروانه ساختمانی، آسفالت و زیر سازی معابر و کوچه ها، رفع مشکلات تفکیک اراضی برخی محلات، صدور پروانه ساختمانی  و ارائه تخفیف برای آن ، رفع مشکل اراضی اطراف تقاطع غیر هم سطح ابوذر و ارائه قیمت کارشناسی برای این اراضی، ارائه طرح تعویض نقشه برای احداث مجتمع تجاری و رفاهی واقع در دهکده ساحلی چی چست وهمچنین  درخواست اشتغال با شهردار ارومیه در میان گذاشتند.

 شهردارارومیه نیز مطالبات و خواسته های شهروندان منطقه دو شهر ارومیه را بررسی و به تعدادی از مطالبات و درخواست های شهروندان، دستور رسیدگی و رفع مشکلات آنها را صادر کرد.

در پایان گفتنی است؛ اعتماد سازی بین شهروندان و شهرداری، ایجاد ارتباطات دوسویه بین شهروندان و شهرداری و آشنایی بیشتر و بهتر با معضلات و مشکلات منطقه ای و محله ای برای تصمیم گیری جهت رفع آنها از اهدف برگزاری دیدارهای مردمی شهردار ارومیه  در مناطق 4 گانه شهر است .

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 18 آذر,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (586)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان