• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

ضدعفونی کردن ارومیه تداوم دارد

ضدعفونی کردن ارومیه تداوم دارد

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه  گفت: ضدعفونی کردن ارومیه تداوم دارد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه، علی شایگان با اشاره به ضدعفونی کردن سطح شهر ارومیه اظهار کرد: دستگاه مه‌پاش که به تازگی توسط سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه جهت سم پاشی درختان و فضاهای سبز با ویژگی و کارآیی بسیار بالا طراحی و ساخته شده بود، در جهت کمک به عدم شیوع ویروس کرونا و ضدعفونی مراکز عمومی شهر ارومیه با موفقیت با حضور مسئولین مرکز کنترل بهداشت محیط ارومیه، مورد آزمایش و بهره برداری در این زمینه قرار گرفت.

وی افزود: این دستگاه و یگان آن در جهت کمک به عدم شیوع ویروس کرونا در اختیار مرکز کنترل بهداشت محیط شهرستان ارومیه خواهد بود و با این مرکز همکاری می‌کند.

شایگان گفت: از چند روز بعد از شیوع ویروس کرونا، سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه اقدام به ضدعفونی کردن اماکن مختلف شهر کرده و روزانه ۴۰ دستگاه سمپاش الکتریکی با همراهمی عوامل سازمان  و با استفاده از مواد ضدعفونی آب ژاول و اتانول مناطق مختلف شهر را ضدعفونی کردند.

این مسئول ادامه داد:  محله‌ها هم تجهیزات پارکی (شامل وسایل بازی کودکان و وسایل ورزشی و مبلمان پارکی و کلیه وسایل عمومی که در پارکها موجود هست و سرویس‌های بهداشتی پارک ها و مناطق ۵ گانه همچنین مراکز اداری و عمومی در طرح ضدعفونی قرار دارند.

رئیس سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه در ادامه تصریح کرد : تانکر مه‌پاش نیز همراه با سایر ارگان‌های شهرداری ارومیه و سایر نهادها به صورت  شبانه ‌روزی از ساعت ۲۲ به بعد  به ضد عفونی معابر و خیابان‌های هسته مرکزی و معابر پرتردد شهری مشغول است و فعالیت خود را از تاریخ دهم اسفند شروع کرده و تاکنون نیز ادامه دارد.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 27 اسفند,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (102)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
آمار بازدید
دی ان ان