• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

ضرورت استفاده از فناوری های نوین برای خدمت به شهدا و خانواده معظم آنها/ همکاران فناوری اطلاعات به فکر ایده های جدید در راستای خدمت به شهدا باشند

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری ارومیه:

ضرورت استفاده از فناوری های نوین برای خدمت به شهدا و خانواده معظم آنها/ همکاران فناوری اطلاعات به فکر ایده های جدید در راستای خدمت به شهدا باشند

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری ارومیه گفت: باید از فناوری های نوین برای شناساندن شهدای گرانقدر بهره مند شویم.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه، صادق حسین دوستی در آیین آغاز فاز دوم سامانه جامع شهدا( لاله های بهشتی) ارومیه و رونمایی از اپلیکیشن متوفیان و با توجه به این دو موضوع اظهار کرد:  شهدا بر ما دین دارند و در برابر عظمت و فداکاری شهدا هرکاری انجام بدهیم باز کم است و باید تلاشهایمان در این حوزه را هرچه بیشتر در راستای خدمت به خانواده شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنها افزایش دهیم.
وی افزود: باید از فناوری های نوین برای شناساندن شهدای گرانقدر بهره مند شویم و چه لذتی بالاتر از این که حوزه فناوری اطلاعات شهرداری در خدمت شهدای گرانقدر و خانواده معظم آنها باشد.
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری ارومیه گفت: از تمامی همکاران سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات که در این سازمان مشغول هستند و ذهن بسیار قوی و خلاقانه ای دارند تشکر کرده و تقاضا دارم که همیشه به فکر ارتقا و تکمیل اینگونه حرکات باشند و در آینده نیز قطعاً ایده های جدیدتری را نیز خواهیم دید.
حسین دوستی ادامه داد: در آینده در تلاشیم موضوع واقعیت مجازی را نیز در اپلیکیشن متوفیان  پیاده سازی کنیم که در آن صورت صدای متوفیان و همچنین تصاویر آنها در این اپلیکیشن می آید که ویدیویی از آن تصویر و صوت توسط نرم افزار به وجود می آید که قابل ارائه خواهد بود.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 24 شهریور,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (23)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان