• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

ضرورت استفاده عموم از اپلیکیشن آرامستان شهرداری

ضرورت استفاده عموم از اپلیکیشن آرامستان شهرداری

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه بر ضرورت استفاده عموم از اپلیکیشن آرامستان شهرداری تاکید کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ یاسر اسدپور با اشاره به وضعیت بسیار  نگران کننده شیوع کرونا و افزایش روند ابتلا و فوت بیماران گفت: بنابر  ممنوعیت های اعلام شده در خصوص عدم ورود به باغ رضوان، شهروندان می توانند از اپلیکیشن آرامستان سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه به عنوان گزینه جایگزین استفاده کنند.
وی افزود : این اپلیکیشن  با قابلیت جستجوی  تمامی قبور مورد نظر، امکان زیارت مجازی و قرائت فاتحه و آیاتی از قرآن کریم را فراهم می آورد.
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه  بیان کرد: افرادی که از این اپلیکیشن استفاده می کنند با اعلام نام متوفی می توانند به صورت مجازی به محل مزار وی بر اساس کروکی موجود دست پیدا کنند که از طریق نرم افزار، سنگ قبری نیز به صورت نمادین در صفحه رایانه و یا گوشی تلفن همراه نشان داده می شود.
وی تاکید کرد:  خدمات ارائه شده سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه از سویی منطبق بر سیاست های شهر هوشمند و از سویی دیگر عامل پیشگیری از شیوع کرونا می تواند باشد که ضروری است در کانون توجه رسانه ها و شهروندان قرار گیرد.
وی خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند اپلیکیشن مربوطه را از کافه بازار دانلود و بر روی گوشی‌های همراه خود نصب و یا از طریق سایت khedmat.urmia.ir اقدام کنند.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 10 آبان,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (50)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان