• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

طرح سلامت در محلات شهر ارومیه اجرا می شود

طرح سلامت در محلات شهر ارومیه اجرا می شود

رییس مرکز سلامت و توسعه پایدار شهرداری ارومیه از امضاء تفاهم نامه چهار جانبه در راستای ارتقاء سطح سلامت عموم شهروندان و افزایش مشارکت های اجتماعی سلامت محور جسمی، روانی و اجتماعی خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ امیر جلیلی با اشاره به اجرای طرح سلامت در محلات شهر، بیان کرد: در راستای طرح سلامت محلات تفاهم نامه چهار جانبه ای ما بین شهرداری ارومیه و استانداری آذربایجان غربی، اداره کل راه و شهرسازی، دانشگاه علوم پزشکی منعقد شد.

وی بیان کرد: راه اندازی طرح سلامت محلات با استفاده از ظرفیت های موجود شهرداری در قالب خانه های سلامت این مرکز واقع در فرهنگسرا ها انجام خواهد گرفت و به صورت آزمایشی در خانه سلامت شهید مظاهری با همکاری و نظارت این مرکز که بعنوان ناظر عالی شهرداری در حسن اجرای تفاهم نامه معرفی شده است اجرا می شود.

رییس مرکز سلامت و توسعه پایدار شهرداری ارومیه اظهار کرد: هدف کلی از اجرای این طرح افزایش سطح آگاهی سلامت محور شهروندان از طریق برگزاری کلاس ها وکارگاه های آموزشی پیشگیرانه از انواع بیماری های جسمی، روانی و کنترل ناهنجاری های اجتماعی از طریق مشاوره های خصوصی و عمومی رایگان و تهیه و انتشار محتوی آموزشی در قالب بنر، بروشور و تراکت است.

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 05 اردیبهشت,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (185)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان