• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

طرح گل محمدی به مناسبت هفته وحدت برگزار می شود

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه :

طرح گل محمدی به مناسبت هفته وحدت برگزار می شود

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه گفت:  با همت موسسه پیام یاسین ارومیه و همکاری شهرداری طرح گل محمدی به مناسبت هفته وحدت برگزار می شود.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه , علی اصغر احمد زاده از برگزاری طرح گل محمدی در هفته وحدت خبر داد.

وی ادامه داد: این طرح با محوریت قرآن کتاب محمد و با اجرای مسابقه عمومی حفظ سوره مبارکه محمد(ص) , مسابقه عمومی حفظ سوره های مبارکه ضحی و انشراح ویژه خردسالان(زیر ۱۰ سال) , مسابقه عمومی حفظ موضوعی (آیات نازل شده در شان نبی مکرم اسلام) و مسابقه پیامکی برگزار می شود.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه با بیان اینکه ثبت نام از طریق ارسال مشخصات فرد به سامانه پیامکی 6600098320 و یا صفحه اینستاگرامی payameyasin__urmia مقدور می باشد, ادامه داد : شرکت کنندگان در طرح گل محمدی از ۷ لغایت ۱۷ آبان ماه فرصت ثبت نام دارند و شروع مسابقات از ۲۰ آبان ماه به مدت پنج روز می باشد.

وی تصریح کرد: به منظور رعایت دستورات بهداشتی , مسابقه به صورت تلفنی و در بستر فضای مجازی بدون حضور شرکت کنندگان می باشد.

احمدزاده خاطرنشان کرد: این طرح با همت موسسه پیام یاسین ارومیه , اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی , دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی , ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه و سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه برگزار می شود.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 11 آبان,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (73)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان