• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه تأکید کرد: مدیریت جهادی رفع مشکل دفع آبهای سطحی

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه تأکید کرد: مدیریت جهادی رفع مشکل دفع آبهای سطحی

مهران حاجیلو نائب رئیس کمیسیون عمران ، برنامه ریزی و حمل و نقل شهری بر مدیریت جهادی برای رفع مشکل مکانهای حادثه خیز در خصوص دفع آبهای سطحی تأکید کرد.  

به گزارش روابط عمومی شهرداری، مهندس مهران حاجیلو نائب رئیس کمیسیون عمران، برنامه ریزی و حمل و نقل شهری با اشاره به عزم شهرداری و شورای اسلامی ارومیه در مهار آبهای سطحی گفت: شهرداری ارومیه باید با یک مدیریت جهادی و بسیج تمامی امکانات و ماشین آلات حوزه عمران و خدمات شهری مناطق و سازمانهای تابعه در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل دفع آبهای سطحی در شهر ارومیه را قبل از شروع بارشهای زمستانی مرتفع نماید .

وی ادامه داد: شهرداری ارومیه می تواند با همت کارکنان شهرداری طی یک هفته بصورت شبانه روزی و با به کارگیری تمامی امکانات عمرانی خود و تمرکز بر حل این بحران نهفته با توجه به شروع فصل بارندگی ، با همت و تدبیر از خسارات شدید مالی و جانی شهر و شهروندان جلوگیری نماید .

این مقام مسئول ضمن تاکید بر وجود این روحیه در خانواده بزرگ شهرداری خاطر نشان کرد تمامی مشکلات موجود تا به امروز با این همت و مدیریت جهادی در حد امکان مرتفع شده است .

حاجیلو اضافه کرد: اغلب نقاط حادثه خیز از 102 نقطه احصاء شده در سطح شهر می توانند بدون هزینه های هنگفت و بدون نیاز به آزاد سازی املاک و مستغلات تنها با اصول مهندسی و امکانات موجود نیروی انسانی و مکانیزه در شهرداری ارومیه اصلاح شده و از بروز حوادث ناگوار و انسداد معابر جلوگیری به عمل آید.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 25 آبان,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (621)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان