• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

عملکرد بازیکنانم در بازی با مریوان ستودنی است

لیگ برتر والیبال مردان

عملکرد بازیکنانم در بازی با مریوان ستودنی است

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: در این‌چند روز شرایط بسیار سختی از لحاظ روحی و روانی بر تیم حاکم بود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  پیمان اکبری،  سرمربی تیم والیبال این باشگاه پس از کسب پیروزی سه بر صفر تیمش مقابل تیم راه یاب ملل مریوان در کنفرانس خبری اظهار کرد:قبل از همه چیز بابت فوت فرزند نازنین حمزه زرینی بازیکن ارزشمند تیم به وی و باشگاه شهرداری ارومیه تسلیت عرض می کنم.

وی ادامه داد: متاسفانه در این‌چند روز شرایط بسیار سختی از لحاظ روحی و روانی بر تیم حاکم بود و بسیار دشوار بود تا تیم را به شرایط ایده آل برگردانیم.

اکبری افزود: با همبستگی تیمی توانستیم با نمایش خوب و عملکرد قابل قبولی که بازیکنانم در حمله، سرویس، دفاع و توپگیری در بازی با مریوان داشتند پیروز این جدال باشیم.

سرمربی شهرداری ارومیه تصریح کرد:متاسفانه پنج بازیکن تیمم بنام‌های محمودی، همتی، کریمی، قائمی و شفیعی را به علت مصدومیت و حمزه زرینی را بواسطه فوت فرزندش در اختیار نداریم و همین آسیب دیدگی های بازیکنان شرایط را برای تیمم در ادامه لیگ سخت تر کرده است.

وی گفت: بازیکنان مصدومم تاثیر گذار هستند و بسیار امیدوارم در هفته های آینده به تیم‌ ملحق شوند و بتوانیم در ترکیب تیم از آن ها بهره ببریم.

اکبری در خصوص بازی امروز بیان داشت : در دو ست نخست عملکرد تیمم راضی کننده بود ولی در ست سوم‌ شش پوئن عقب بودیم که بازیکنان فعل خواستن را صرف کردند و موفق شدند با توانمندی بالایشان این ست را هم‌ پیروز شوند.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه بیان کرد:  در خصوص بازی هفته آینده تیم شهرداری ارومیه مقابل شهداب یزد گفت:مطمئنا برای بازی هفته آینده نیز برنامه هایی داریم و برای کسب پیروزی به مصاف حریف می رویم.

وی در پایان گفت:برای تیمی که چندین بازیکن مصدوم در تیم دارد، هر هفته دو بازی برایش بسیار سخت و دشوار است.

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 28 بهمن,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (84)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
آمار بازدید
دی ان ان