• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

عملیات آسفالت رویه معابر در حال انجام است

عملیات آسفالت رویه معابر در حال انجام است

شهردار ارومیه گفت:  طی 7 سال گذشته اولویت و دغدغه  اصلی مدیریت شهری  توزیع عادلانه خدمات در مناطق مختلف شهر ارومیه  است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  محمد حضرت پور با اشاره به آغاز آسفالت رویه معابر عنوان کرد: در طول خرداد ماه آسفالت رویه معابر انجام می شود تا فضای شهر ارومیه با انجام اقدامات زیبا سازی چون آسفالت و پیاده رو سازی برای استقبال از مسافران تابستانی آماده شود .

وی با بیان اینکه آسفالت معابر با جذب پیمانکارهایی در این زمینه تا پایان خرداد ماه وارد فاز اجرایی می شود، بیان کرد: اولویت اول آسفالت معابر خیابان های منتهی به رینگ میانی و داخلی رینگ است .

شهردار ارومیه عنوان کرد: در حال حاضر اکیپ های  آسفالت در سطح مناطق پنج گانه در حال گشت زنی هستند تا معابری که نیازمند به مرمت هستند را گزارش و نسبت به مرمت آسفالت آنها اقدام شود .

وی افزود: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه چاله شهری و همچنین آسفالت کوچه ها  با سامانه 137 در ارتباطات باشند تا موارد مطروحه در اسرع وقت رفع شود.

حضرت پور با اشاره به پیاده رو سازی معابر بیان کرد: در طول 7 سال گذشته ، 800 هزار متر مربع عملیات پیاده رو سازی در نقاط مختلف شهر اجرا شده است و همچنان عملیات پیاده رو سازی در حال اجرا است و چنانچه عملیات پیاده روسازی با نورپردازی در اول جاده سلماس و منتهی به دانشگاه آزاد اسلامی با هدف کاهش ترافیک در حال انجام ست .

وی  تاکید کرد:  در طول 7 سال گذشته اولویت اصلی مدیریت شهری در بحث زیبا سازی و اجرای پروژه های عمرانی  توزیع عادلانه خدمات در مناطق مختلف شهر بود.

شهردار ارومیه با اشاره به نگاه ویژه مدیریت شهری به بافت فرسوده در سال جدید،  اظهار کرد: جداره سازی خیابان امام (ره)، ساماندهی بازار تاریخی و آسفالت معابر در بافت فرسوده  شهری از اولویت ها در سال 98 است .

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 08 خرداد,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (262)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان