• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

عملیات برفی روبی در نقاط مختلف شهر ارومیه در جریان است

با آغاز بارش برف؛

عملیات برفی روبی در نقاط مختلف شهر ارومیه در جریان است

معاون خدمات شهری شهردار ارومیه گفت:  ماشین آلات مدیریت شهری در حال پاکسازی معابر از برف هستند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، امیر سحابی بیان کرد: مدیریت شهری با بسیج نیروها و ماشین آلات شهرداری به استقبال بارش ها رفت و توانست با حضور فعلانه  در سطح شهر مشکلات ناشی از بارش ها را کنترل و عملیات پاکسازی معابر از برف را انجام دهد.

وی با اشاره به ماشین آلات شهرداری ارومیه در امر برف روبی معابر، اظهار کرد: در حال حاضر  10 دستگاه نمک پاش و 10 دستگاه کامیون تیغه دار همراه با سایر ماشین آلات مدیریت شهری عملیات برفی روبی و پیشگیری از یخ زدگی معابر را با تمام توان انجام می دهند.

معاون خدمات شهری شهردار ارومیه عنوان کرد:  جهت تسهیل در تردد های شهری و کاهش ترافیک در هسته مرکزی از  شهروندان در خواست می شود  که از تردد با خودرهای تک سرنشین در معابر اجتناب ورزند همچنین شهروندان برف روی  پشت بام ها را در معابر تا حد ممکن جهت جلوگیری از انباشت برف  نریزنند.

وی خاطرنشان کرد:  شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه مشکلات ناشی از بارش ها در نقاط مختلف شهر  با شماره‌ 137 در ارتباط باشند  تا مشکلات مطروحه در اسرع وقت پی‌گیری شود.

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 28 بهمن,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (55)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
آمار بازدید
دی ان ان