• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

عملیات عمرانی متعددی در سال جاری درسطح منطقه چهار اجرا می شود

عملیات عمرانی متعددی در سال جاری درسطح منطقه چهار اجرا می شود

شهردار منطقه چهار شهرارومیه گفت: امسال عملیات پیاده روسازی، آسفالت رویه معابر و احداث کانال در سطح منطقه اجرا می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ فرخ عبدی با اشاره به اقدامات پیش بینی شده در بودجه سال 98 سطح منطقه بیان کرد: عملیات پوشش اصلاح کانال رسالت، امتداد کانال پشت میدان میوه و تره بار،لوله گذاری در خیابان دیگاله ،جداره سازی و نماسازی بافت فرسوده در خیابان امام و میدان ولایت فقیه و آسفالت اول خیابان دیگاله از جمله اقدامات در سال جاری است .

وی با اشاره به آسفالت اول خیابان دیگاله، اظهار کرد: آسفالت اول خیابان دیگاله در اولویت بندی این عملیات بود که مرحله زیر سازی و جدول گذاری آن به اتمام رسیده و بزودی آسفالت آن نیز انجام خواهد شد.

عبدی از مصوبات جدیدی برای بافت فرسوده و تاریخی خبر داد و گفت:  ان مصوبات در راستای توسعه گردشگری وبوم گردی و رونق اقتصادی برای شهروندان است که شهرداری بدون اخذ هزینه مجوز برای املاک فرسوده جهت راه اندازی چایخانه و رستوران اقدام خواهد کرد  و در این  راستا شهروندان می توانند  با مراجعه به شهرداری منطقه 4 در خصوص نحوه روند اجرای این مهم قرار بگیرند.

وی در ادامه با اشاره به عملیات اجری رفوژ میانی امتداد عطایی، بیان کرد: بعد از عملیات آسفالت خیابان امتداد عطایی عملیات رفوژ آن نیز توسط اکیپ شهرداری منطقه 4 انجام شد.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 12 خرداد,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (210)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان