اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

عملیات پخش آسفالت در معابر  منطقه سه آغاز شد
خانم مریم نقی پور
/ دسته ها: اخبار شهرداری

عملیات پخش آسفالت در معابر منطقه سه آغاز شد


رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه از آغاز عملیات عمرانی پخش آسفالت در معابر منطقه سه شهرداری خبر داد.
به گزارش امور ارتباطات سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه، علی معصومی  با اعلام این خبر افزود: یکی از خواسته های مهم و به حق شهروندان برخورداری از آسفالت و مناسب سازی معابر در شهر است که در این راستا با دستورات ویژه حسین مهدی زاده شهردار ارومیه، این سازمان با استفاده از امکانات موجود و با همکاری معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری و مناطق ۵گانه این طرح را در دستور کار خود قرار داده است.

وی با اشاره به تلاش های بی وقفه کارکنان سازمان در جهت جلب رضایتمندی شهروندان وتسهیل در تردد وسایل نقلیه و عابرین پیاده گفت: بیشتر این معابر دارای وضعیت نامناسب و بصورت خاکی بوده که پس از آماده سازی و زیرسازی این معابر با استفاده از توان، امکانات و تجهیزات سازمان مراحل پخش آسفالت را آغاز کرده است.

معصومی در ادامه افزود: این طرح براساس اولویت بندی سطح معابر و همچنین در پاسخ به مطالبات شهروندان برنامه ریزی شده و همچنان این عملیات ادامه خواهد داشت.

وی تاکید کرد: تلاش مجموعه مدیریت شهری بر این است که در کوتاهترین بازده زمانی با اتمام عملیات بهسازی و آسفالت معابر شهر موجبات خشنودی همشهریان را فراهم سازد.

Print
48 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
دی ان ان